Marilyn Manson a jeho film!

27. února 2008 v 20:52
th11497792109139.gif Marilyn Manson image by Inanimate0bjectthmanson7.jpg Marilyn Manson image by Inanimate0bjectthmanson10.gif Marilyn Manson image by Inanimate0bjectthmanson19.png Marilyn Manson image by Inanimate0bjectthpersonaljesus.jpg Marilyn Manson image by Inanimate0bjectth644918011.png Marilyn Manson image by Inanimate0bjectBands Myspace Icons
MARILYN MANSON si již delší dobu hraje s myšlenkou ohledně natáčení hororového filmu. Nyní mají jeho plány konečně konkrétnější podobu.
Podle jeho slov půjde o snímek s názvem "Phantasmagoria: The Visions Of Lewis Carroll" a natáčení by mělo začít okamžitě po skončení aktuálního turné, tedy koncem listopadu či začátkem prosince tohoto roku. Manson sám bude mít celý projekt pod palcem, neb je nejen autorem scénáře, ale povede i režii. Kromě toho si zahraje i jednu z hlavních rolí. Bude hrát Lewise Carrolla, autora knihy "Alenka v říši divů".
"Četl jsem Carrollsovy deníky. Měl velmi zlomenou duši. Myslím si, že jsem se s ním ztotožnil. Bylo to víc než jen fascinace. Nacházel jsem se ve stejném duševním rozpoložení," uvedl Manson v rozhovoru pro hudební kanál MTV.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ann Marilyn Manson Ann Marilyn Manson | 6. září 2013 v 21:40 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama