Tokio Hotel slavní už i v USA

21. února 2008 v 19:46
Tokio Hotel v Manhattanu: Po vyprodaných koncertech v Montrealu, Torontu a Los Angeles, dostala úspěšná kapela z Magdeburku také k jásajícímu křiku teenagery v New Yorku. S přídavkovým koncertem v legendárním Irving Plaza skončilo první krátké severoamerické turné Billa, Toma, Gustava a Georga. I když jejich deska "Scream" má vyjít v USA v dubnu, znali fanoušci hity jako song "Monson" už nazpaměť.
Úspěch Tokio Hotel v USA byl sám o sobě velký. "Nedělali jsme tady žádné reklamy, zájem se rozvíjí", řekl David Jost, producent a manažer Tokio Hotel německé tiskové agentuře (dpa). Amerika je normálně velmi kritická, když se jedná o cizí jazyk v hudbě. "Ale poptávka po jediném koncertu v Los Angeles byla tak velká, že lístky byly na Ebay vydraženy za 800 dolarů (kolem 450 euro)", říká Jost. Také rapper Jay-Z a Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls stáli v publiku v L.A. Společně s prvními paparazzi. Na vystoupení v New Yorku měla kapela zamluvené malé podium, které bylo okamžitě vyprodané.
"Kvůli Tokio Hotel se zvlášť učí němčinu", říká otec Kimberly Waltman. Protože školačka nemohla přes množství lidí vidět, vyskočila si na jeho ramena. "Miluju Tokio Hotel", říká Kimberly trochu stydlivě v přerušované němčině, dokud nezačíná zpívat další píseň. Songy Tokio Hotel objevila na internetu a od té doby jí hrají stále dokola. "Začala jsem se učit německy, abych rozuměla textům", píše novopečená fanynka TH.
"Kvůli reakcím amerických fanoušků na německé texty jsme náš setlist ještě trochu předělali a rozhodili se, že budeme hrát také pár songů v němčině", vypustil frontman Bill. V New Yorku zpíval "Totgeliebt" a při hlasitém požadovaném přídavku také ještě "Durch den Monsun".
"New York Post" je již označil: "New Kids on The Rock". "New York Times" píše uznale, Bill Kaulitz vypadá, jako by stál na podiu od svého narození. "We'll be back" (zase se vrátíme) slíbil Bill Kaulitz s pěkným německým akcentem na konci show. Fanoušci mohou jen čekat.
zdroj:tokio-hotel-de.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama