Tokio Hotel v Roxy Clubu

17. února 2008 v 11:40

zdroj:tokio-hotel-de.blog.cz
Dobyjí teď ještě také Ameriku? Docela to na to vypadá. Ve čtyři rodiny ráno kempují první fanoušci před klubem, aby chytili místo v první řadě.

Čekající dívky zpívají "Durch den Monsun" nebo "Schrei", velké hity kapely. Jasné je, že jsou Tokio Hotel ve městě.
Tři show hrají Tokio Hotel v USA. V pondělí a úterý jsou v New Yorku. 2600 lístků bylo proto okamžitě vyprodaných - přestože Tokio Hotel vydávají v Americe první singl tepve v květnu.
Ale tohle je všechno trochu jiné. Město není Berlín, Paříž nebo Praha, ale Los Angeles. Kolem 9300 km vzdálených od jejich domova Magdeburku hrají tady Bill (18), Tom (18), Georg (20) a Gustav (19) svůj první koncert na americké půdě. V jednom malém klubu. 300 fanoušků jde to klubu Roxy na bulváru Sunset. Pro Tokio Hotel je to zkouška, jak se jim v USA daří - tři měsíce před uveřejněním jejich singlu. A jak se jim daří!
Lísteky za 15 dolarů (přibližne 10 Euro) byly po jednom dnu pryč. Na Ebay byly k závěru ujednány na 800 dolarů. Fanoušci, kteří vstupenky dostali, mohli sotva propadnout štěstí. "Tak blízko jako tady jsme jim nebyli ani na show v Německu", říká Issa z Hamburku. 22letá letěla s její sestrou Lilií (26) na tento koncert extra do Los Angeles. Výlet stál 2000 Euro. "Mělo to význam!"
Ne jenom přicestovaní němečtí fanoušci, ale také US-dívky jsou v Tokio-Hotel-horečce. Tak jako Shai (22). Seděla 50 hodin v autobuse z Austinu (Texas) do Los Angeles. Tokio Hotel zná z internetu. "Totálně se mi líbí Georg, je tak mužný", říká Yam!BamS.
Krátce na to, 21.26 hod. vstupují Bill & spol na podium. Zpívají Ready, Set, Go", "Scream", "Monsoon" a další songy z jejich anglického alba.
Bill pozdravil fanoušky anglicky: "Jsme tady poprvé, ale máme pocit, jako bychom tady už byli." Potom dávají ale ještě dva songy v němčině. První "Totgeliebt" a potom "Durch den Monsun" - opravdu dobře je také přivítají američtí fans. "Je to od nich skutečně sladké, že svoje songy pro nás překládají", říká Shai, "ale všechny songy v němčině nám připadají o hodně skvělejší". A kdo neumí německy, teď se ji učí. "Nejprve jsem si texty jenom poslechla, vypráví Judah Lane (39) z Columbusu (Ohio), ale teď používám online překládač, aby všemu rozumněla".
Kapela bude mít své show v pondělí a úterý v New Yorku (před 1300 fanoušky) a zahrají víc německých songů. A možná budou také déle hrát. V "Roxy" bylo po jedné hodině všechno pryč. "Příliš krátké", říká Tori (18) z L.A. "Ale přesto to bylo báječné. Teď vím, proč Němci Tokio Hotel tak obdivují!"
Páteční večer hráli Bill, Georg, Tom a Gustav svůj první koncert v USA. Proto chyběli na Echu v Berlíně. Tam získali za "Spring nicht" Echo jako "nejlepší národní video"

Jessica (15, vlevo) a Hana (16) z Venice Beach (Kalifornie) obě stojí na Billovi. Jessica: "Můj brácha měl ve škole čtyři roky němčiny a tímto kapely slyšel. Byl to ten nejlepší koncet na světě!"

Becca Singleton (18, vlevo) a Stephanie Catter z Los Angeles poslouchají songy Tokio Hotel radši v němčině. Becca: ",Spring nicht" je můj absolutní favorit. Kvůli klukům se teď učím jejich řeč"

Prodavačka sandwichů Shai (22, uprostřed, růžové vlasy) přijela busem z Austinu (Texas) do Los Angeles. Jeji kamarádka Felicia (17, vpravo vedle Shai) letěla z Idaha.

Valerie (18) přijela extra ze Švýcarska do Los Angeles, aby Tokio Hotel viděla. Na německé koncerty jsem nesehnala žádné lístky, ale tady to klaplo"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama