1. Billova fotka po operaci

15. dubna 2008 v 15:27

Už za 18 dní stojí v New Yorku zase na podiu
Hamburg/Berlín - Má na sobě čepici, svoje oči schovává za obrovskými brýlemi.
Bill z Tokio Hotel opouští svůj byt v Hamburku: Má oblečené džíny a koženou bundu, jeho výraz v obličeji je napjatý.
Vidíme první fotku rockové hvězdy Billa Kaulitze (18) po jeho operaci hlasivek před 16 dny. Zpěvák úspěšné kapely "Tokio Hotel" byl doprovázen dvěma bodyguardy k limuzíně. Potom s ním jede jeho řidič do Berlína.
Bill se pohybuje momentálně mezi Hamburkem a jeho novým bytem v Berlíně", řekl jeho producent a manažer David Jost. A jeho fanoušci si můžou brzo oddechnout: Hlas zase přichází!
Jost: " Jeho rehabilitace hlasu probíhá kompletně podle plánu. Poté dělá Bill v posledních dnech své cvičení mluvy, dneska shrnul své první tóny:"
Kdy může Bill stát zase na podiu?
David Jost: "3.května bude Bill na festivalu v New Yorku zpívat svůj první koncert po operaci." V Americe to teďka jde Tokio Hotel senzačně.
Na velkém TV-hudebním kanalá "MTV" má kapela již dva týdny nejhranější videoklip, a to anglickou verzi jejich hitu "Übers Ende der Welt" ("Ready set go"). V kanadské hitparádě je jejich album "Scream" právě v top 10.
David Jost: "Bill se nemůže dočkat, až bude konečně zpátky na podiu. Ještě nikdy neměl tak dlouhou pauzu ve zpívání. Je úplně netrpělivý."
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
Scary Child
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama