Bill smí zase mluvit: Jeho první slovo bylo "„Ahhh"

10. dubna 2008 v 21:28
(c) tokio-hotel-de.blog.cz
10 dní po operaci smí Tokio-Hotel-zpěvák zase mluvit. Lékaři konstatují "zdařilou operaci", za měsíc smí Bill (18) zase zpívat
Jeho první slovo bylo "Ahhh" a potom zkusil "jedna, dva, tři"
Desátý den po operaci hlasivek Billa (18). Den, na který zpěvák čekal, aby mohl smět zase mluvit. Ale jak snadné to je, když se tak dlouho nemluví? B.Z. se na to zeptalo.
První slova, která Bill po operaci řekl, bylo nejdříve opatrně a sklesle "Ahhh" a potom vydal "jedna, dva, tři", vypráví jeho manažer a producent David Jost (35). Zkoušel to opatrně, bohudík nemá žádné bolesti."
Přesto musí teenie oblíbenec dodržovat přísné lékařské předpisy: "Bill musí nadále hodně vdechovat a měl by jenom opatrně a tak málo, jak je to možné mluvit. Telefonovat Bill nesmí vůbec", říká Jost. Ale malý Bill je ctižádostivý: "Bill chce bezpodmínečně zpátky na podium tak rychle, jak je to možné a dělá si podle mého názoru příliš psychického tlaku."
Termíny byly na přístí týdny již plné. Ale Jost je rozumný manažer: "Abychom mu odstranili tlak, dali jsme mu ještě víc času na uzdravení a hlasovou rehabilitaci, Conan O'Brien TV-Show v New Yorku jsme z 28.dubna posunuli na 9.května. Koncert na 1.května ve Washingtonu jsme odřekli a autogramiádu na Virgin-Mega-Store am Times Square jsme posunuli z 29.dubna na 6.května.
První krátké vystoupení kapely bude viděno pravděpodobně 3.května přibližně před 30 000 lidmi na Bamboozle .
Scary Child
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama