Květen 2008

MF Dnes(27.5.08) Tokio Hotel

30. května 2008 v 20:22
imagebam.com
tokio-hotel-de.blog.cz
klik pro zvětšení článku:D
Scary Child

Londýn- styl

30. května 2008 v 20:22 MÓDA
London
London
london
London
London
london
London
London
London
London
london
London
London
London
London
London
london
london
london
london
london
london
london
London
london
london calling
1977 in London
Trip To London
London's Fashion
London Morning
london daytrip
London clubbing
*london chic*
London Spring
kacuskyblogisek.blog.cz Scary Child

Comet-2008 aftershowparty

29. května 2008 v 20:00
tokio-hotel-de-blog.cz
Scary Child

MM nové best off?

28. května 2008 v 20:01
Na evropském trhu se vyskytlo nové, rádoby "best off" album MM, které si navíc říká Maxi CD. Přitom však obsahuje pouze 5 skladeb. Album nese název Lost & Found a vychází pod hlavičkami labelů Polydor/Universal 2008.Track list:
01 - Lunchbox - Album Version (Explicit)
02 - The Beautiful People - Album Version
03 - I Don't Like The Drugs (But The Drugs Like Me) - Album Version (Explicit)
04 - Irresponsible Hate Anthem - Live Version (Explicit)
05 - The Fight Song - Album Version

Celé album lze zakoupit vcelku (za 95 Sk) či po jednotlivých skladbách (39 Sk/skladba) na slovenské obdobě našeho Seznamu, čili na Zoznam.sk.
marilynmanson.cz
Scary Child

Elegance musí být:D

28. května 2008 v 20:00 MÓDA
eiffel black n white
walk under the eiffel tower
France
France
France
France
france
france
elegant
elegant
elegance :)
Elegant
elegance
Elegant
elegant
Elegant
elegant
elegant
elegance
elegant
Elegant.
Elegance
be elegant
elegant
Elegance
Elegance...
elegant
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Elegantní oranžová

28. května 2008 v 20:00 MÓDA
Orange
oRaNGe
orange
orange
Orange
Orange
Orange
ORANGE
orange
orange
orange
orange
orange!
orange
orange
orange
orange!!!
Orange
orange
Orange
orange
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Super Kaulitz animka:DDDDDD

26. května 2008 v 19:32
Photobucket
Scary Child

Další fotky z Comet 2008

26. května 2008 v 19:31
Klik pro zvětšení:
Všimněte si ,když stojí na červeném koberci,že má Bill super -coooool boty:DDD
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
tokio-hotel-de.blog.cz
Scary Child
Jak Bushido mluví o Billovi:DD

Lak na vlasy

26. května 2008 v 19:31 MÓDA
Ženy od nepaměti používaly představivost, někdy i výstřednosti, aby dosáhly účesu, který drží. Už v době bronzové používaly spony do vlasů, hřebeny a síťky. Ve starém Egyptě móda nařizovala vlasy "pomádovat", proto vlasy natíraly vonnými tuky. V průběhu staletí vznikala potřeba jednoduchosti a přirozenosti. Velký úspěch pak slavila lesklá a ulízaná brilantina. Existoval také "šelak", předchůdce laku. Nabízel se ve formě alkoholového roztoku a rozprašoval se pomocí mechanického rozprašovače. Ovšem výsledek se velmi rychle změnil v cosi lepivého.
1950 - První krůčky laku
V 50. letech k nám lak přišel z Ameriky stejně jako Coca-Cola, jeansy nebo rock. Jistého chytrého chemika napadlo rozpustit umělou pryskyřici v alkoholu. Tento lak však špatně odolával vlhku, "film" na vlasech lepil a měknul. Také balení i složení ještě potřebovala vylepšit. Ve Francii L'Oréal stvořil Oréol Net, staršího sourozence Elnett, který od roku 1957 /1958 používali všichni kadeřníci. První lak byl na světě.
1960 - Zázrak Elnett
Ke skutečné inovaci došlo v 60. letech, když se v obchodech ve Francii, Itálii, poté i Velké Británii (1962) a v Německu (1963) objevil Elnett. Výzkumná laboratoř L'Oréal vyvinula umělé pryskyřice, které dokáží vlas zpevnit, aniž by ho zkrabatily. Úspěch byl závratný. V roce 1962 se objevuje Elnett Satin ve zlatě matném balení. Z laku se stává skutečná hvězda. Je na vlasech neviditelný a dokáže udržet neuvěřitelně zbarvené a nakadeřené drdoly Brigitte Bardot i jednoduché, ale vypracované účesy Grace Kelly. V roce 1968 přichází další technologická novinka - mikrodifuze. Tento patent chráněný L'Oréal umožňuje rozpad částiček až v okamžiku rozprašování a zaručí lepší rozložení laku na vlasech.
Elnett Satin
1970 - Lak v ohrožení
Přibližně v polovině 70. let hrozí, že lak přijde o své hvězdné postavení. Má totiž nebezpečného rivala - přirozenost. Ženy touží po svobodě a žádají uvolněnější účesy, viz hříva Catherine Deneuve, Jane Fonda nebo Brigitte Fossey. Jako odpověď na tyto nové trendy uvádí L'Oréal na trh lak Allurelle. Vlasy se pohybují normálně, ale vždy se vrátí na své místo.
1980 - Rychlost extra silných
V 80. letech slaví úspěch stylové účesy. V módě je elegantní geometrie. Lak čelí dvěma nepřátelům - především sám sobě, protože jeho vysoký věk mu dodává image stárnoucího produktu. Od roku 1985 se navíc na trhu objevují nové kadeřnické produkty určené mladé generaci - pěny, gely a spreje v módních baleních značek Vivelle, Studio-Line nebo Grafic. V této době o úspěchu rozhoduje vzhled. Navíc jsou spotřebitelé zmateni. Jaký je vlastně rozdíl mezi lakem a těmito novým produkty? Jejich role jsou rozdílné. Zatímco lak se používá především na závěr, aby si účes zachoval tvar, sprej obsahuje více pryskyřice, více zpevňuje, a tím dělá z každého uživatele skutečného kadeřníka, proto se také líbí mladým. Další rozdíl - lepší vzhledové vlastnosti laku.
Vzhledem k situaci bylo třeba jednat. Jak znovu oživit trh? V roce 1988 se objevuje Elnett se zvlášť silným účinkem.
Ale i muži používají lak na vlasy ne?:DDDDD Scary Child

Bill Kaulitz fotky-5.

26. května 2008 v 19:31
Scary Child

Letní šaty

25. května 2008 v 19:27 MÓDA
BLACKGREEN FLASHAFRICAN VIOLETTANGO REDTANGO REDLIQUID TURQJADEROSEBUDBLACKBLACK/WHITEPANSYPINK SLUSHPANSYFUCHSIABLACK

Scary Child

TH s ochrankou na záchodě

25. května 2008 v 19:27

Byli odklízeči VIVA Comet - večera, získali čtyři vytoužené hudební ceny.
Jasně, že to kluci z Tokio Hotel na Aftershow-Party opravdu oslavili. Svůj mega triumf slavili do šesti ráno! "Jsem tak rád, že můžu mluvit s někým zase německy", řekl Bill Kaulitz (18), "naše angličtina je tak šíleně špatná, neuvěřitelně."
Pro Comet vyhlášení Bill, stejně tak jako jeho bratr Tom (18) a členové kapely Georg (21) a Gustav (19) přerušili jejich turné v USA a Kanadě. Za Atlantikem mluvili se svoji školní angličtinou, "ale tak skvělé to nebylo". Víc skvělejší bylo tady už to, že čtyři bodyguardi odstranili pro bratry Kaulitzovi toalety "od cizích lidí" a blokovali svými širokými rameny dveře. Dokonce Superstar Mark Medlock (29) a zpěvák Jimi Blue Ochsenknecht (16) museli slušně s čuráním počkat.
Smůla pro Billa: Na párty zratil svůj diamantový prsten.
tokio-hotel-de.blog.cz
Scary Child

Styl Lily Allen

25. května 2008 v 19:27 MÓDA
Just Like: Lily Allen
Lily Allen's Style.
Smile - Lily Allen
Lily Allen Inspired
Lily Allen
Lily Allen
miss Lily Allen
Lily in Black
Just Lily
lily role model
Scary Child

Zničí si Bill kouřením hlas?

25. května 2008 v 17:34
Jeho těžká operace hlasivek nebyla ještě ani před 2 měsíci, ale jak to vypadá, z šoku se "Tokio Hotel" - zpěvák Bill Kaulitz (18) nepoučil. Teď byl zase přistižen s cigaretou v ústech! Vykouří si zpěvák svůj hlas?
Na ocenění Comet získala mageburská kapela čtyři ceny, slavili až do brzkého rána. Také pitím a kouřením...
BILD am SONNTAG se včera v poledne zeptal Billa, jestli ví, že kouřením ohrožuje svou hudební kariéru?
Odpověď Billa Kaulitze: "Hojení mých hlasivek je kompletně uzavřeno, přesto kouřím jenom zcela zřídka. Dávám si pozor na můj hlas, ale po těch stresových týdnech jsem si to chtěl na tom skvělém večeru užít a nechal jsem to plavat."
Stanovisko, které lékaři označují za riskantní a nezodpovědné. Profesor Ralph Mösges, HNO- lékař univerzitní kliniky v Kolíně k BamS: "Po operaci reagují hlasivky ještě dlouhé týdny na podráždění velmi citlivě. Speciálně u zánětu hlasivek, jako to bylo u Billa.
Už malé množství jedu, jako je nikotin může v této zotavovací fázi způsobit velké škody."
tokio-hotel-de.blog.cz
Scary Child

Retro-80.let

25. května 2008 v 14:14 MÓDA
Co je retro, to je minulost, řeknete si. Ovšem jsou trendy, které nikdy nezestárnou a pořád dokolečka se nám vrací. A jedním takovým by určitě měly být i okouzlující mladistvé účesy z 80. let.
V osmdesátých letech pravděpodobně každá slečna či mladík toužili po tom mít rockovou kapelu a stát se hvězdou. Podařilo se to sice málokomu z nich, ovšem image si změnili snad úplně všichni a rovné dlouhé vlasy v kombinaci s výstředními klobouky, či naopak krátké kudrnaté "afro" jste mohli vidět doslova na každém rohu. A i dnes se najde nějaký ten nadšenec, či možná čas od času i netušící fanoušek stylu 80. let, doby svůdných objemných lokýnek, ohonů na stranu a tmavých rozverných rockových účesů.

Účesy 80. let se nesou především v duchu originality osobnosti a hravé rozvernosti, což jsou bezesporu vysoká esa i v dnešní době. Samozřejmě v letech osmdesátých řada dam s velkým potěšením tuto originalitu kopírovala od celebrit z televizních obrazovek, zatímco dnes je volba účesu z " osmdesátek" spíše výsledek rozvažování v kombinaci s vlastním vkusem, popřípadě rady kadeřníka.

Mohutná trvalá, či krátké hladké účesy už dnes až tolik neletí, ale rebelské rockové rozverné "háro" je v kurzu stále. Navíc, pokud jde o účes, všichni jste již určitě nejméně stokrát slyšeli, že nejdůležitější je přizpůsobit jej tvaru obličeje, a také potřebám daného uživatele, takže pokud někomu sedí "osmdesátky", proč ne...
Většina sestřihů z osmdesátých let nejspíš na první pohled vypadá naprosto totožně, a možná je to částečně pravda - fenomén krátkých foukaných účesů je snad nezapomenutelný, ovšem jejich kouzlo se skrývá ve velké variabilitě na malém prostoru. Za použití všemožných stylingových prostředků bylo možno tvořit skutečné zázraky, a vzhledem k tomu že osmdesátá léta byla skutečně hravá, slečny a dámy se rozhodně vyřádily. Dnes jsou technologie a možnosti úpravy vlasů navíc ještě širší, takže " kreativci" se jistě uplatní.

Celkově vzato, slečinky kopírující hvězdy filmových pláten a zničené vlasy od trvalých asi nebyly nejlepším tahem, ale každá mince má dvě strany, a tou druhou je v případě účesů z 80.let především variabilita a svěžest. V kombinaci s charismatickou osobností je pak naprosto neodolatelná.
Scary Child

Zvláštní brýle-Shutter Shades

25. května 2008 v 8:33 MÓDA
Touha jít vždy s těmi nejaktuálnějšími módními trendy nebo sen, být jako vaše oblíbená celebrita, i vás letos možná přiměje pořídit si brýle "se žaluziemi". Koukat sena svět skrz mřížované brýle je hitem letošního jara a léta.
Brýle Shutter Shades připomínající mřížování okenic se staly šlágrem Ameriky. Na letošní výstavě Project trade show v Las Vegas se po nich jen zaprášilo. Rovněž celebrity, jakými jsou hiphopové hvězdy Snoop a Dog a Lil` John, nebo Paris Hilton, si musely pořídit tento hit pro sebe, a hned v několika odstínech.
Paris Hilton se stala také fanynkou brýlí Shutter Shades Shutter Shades jsou novou dimenzí slunečních brýlí. Unisex tvar brýlí sluší mužům i ženám. Jako ochrana proti slunci fungují podobně, jako vaše pevně zabudované stínící okenice nebo žaluzie na oknech. Na trh brýle vstoupili v šesti barvách: bílé, černé, červené, modré, zelené a růžové. Obrovský úspěch přiměl výrobce brýlí k rozšíření kolekce barev o další trendy odstíny této sezóny: žlutou, oranžovou, purporovou a barvu modré oblohy. Navíc světlo světa spatčila také luxusní limitovaná edice ve zlatě, stříbře a barvě plamenů.

Autorem nového módního doplňku není žádný módní designér. Vytvořil je Todd Wilkerson z Los Angeles, který pracuje v marketingu jedné nahrávací společnosti. Brýle si vyrobil původně pro sebe, ale obrovský zájem o ně mu dodal odvahy vyrobit první sérii a ukázat se s nimi na trhu módních doplňků. Když Todd v brýlích vyšel poprvé na ulici, lidé mu je doslova strhávali z tváře. Takže úspěch se dal očekávat a také se dostavil.
Tvarově jsou brýle Shutter Shades inspirovány módou 80. let. Styl brýlím dodává jeich futuristická myšlenka. Dokonalá souhra designu, funkčnosti a módních barev nastartovali celosvětovou poptávku po tomto novém módním doplňku. Uvidí se, jetsli půjde jenom o módní výstřelek sezóny, nebo zdali se nová koncepce slunečních brýlí uchytí nadéle.
Brýle Shutter Shades v základní řadě barev
Milovníci módy se nadchyli novým pohledem na svět skrz "žaluzie" Shutter Shades . Proto je autor připrave pokračovat dál a ke slunečním brýlím přidat také různé oblečení plné hravých nápadů a " budoucnosti".

kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Styl Amy Winehouse

25. května 2008 v 8:33 MÓDA
amy winehouse
amy winehouse
amy winehouse
amy winehouse
amy winehouse
Amy Winehouse
Amy Winehouse
amy winehouse
Amy Winehouse
Amy Winehouse
Amy Winehouse
Get the Amy Winehouse look
amy winehouse! yeah
amy winehouse look
Amy Style
Scary ChildRetro inside

24. května 2008 v 15:16 RETROSPEKTIVA

Scary Child