Bill & Tom o jejich triumfu americké tour

18. května 2008 v 9:31
Los Angeles - Německá nejúspěšnější rocková kapela "Tokio Hotel" je stále ještě na propagačním turné v USA kvůli jejich anglicky zpívanému album "Scream" ("Schrei"). O víkendu letěli po televizním vystoupení z New Yorku do Los Angeles, kde mají dneska koncert. BILD mluvil s dvojčaty Billem (18) a Tomem Kaulitzem (18) o jejich úspěchu v Americe.
BILD: Přijeli jste právě do Los Angeles. Jak rozdílné je pro vás L.A. od New Yorku?
Bill: To jsou pro mě dva rozdílné světy. New York je hodně evropský. L.A. je víc to, co si představuje Evropan pod Amerikou.
BILD: Zítra hrajete v Hollywoodu váš první kompletní koncert po Billově operaci. Jste nervózní?
Bill: Ano jasně, sakra, jsem nervózní. Navíc je to také jediný koncert v USA. Ale stále jsme nervózní a proto je to ještě horší.
BILD: Jak se teď cítíte, že jsem teď tak úspěšní také v USA?
Tom: Totálně nás tady v USA tak velká rezonance od fanoušků těší, ale spíše to vidím celkově jako úspěch zasluhující pozornost.
BILD: To jmenuješ úspěch zasluhující pozornost? Ty ale jinak nejsi tak skromný.
Tom: Žádné obavy, když bysme podruhé mluvili o dívkách, s jistotou bych byl také zase náročnější (směje se). Ne, ve skutečnosti: Veřím, že ten opravdu velký úspěch v USA přijde s kompletně novými a celosvětově nezveřejněnými songy. Máme cíl, zveřejnit třetí album celosvětově částečně stejně.
Bill: Ale jsem samozřejmě přitom totálně šťastní a děkujem za to, co se tady v USA odehrává. S tím jsme ještě před pár měsíci nikdy nepočítali. Nechceme ještě dosavadní úspěch v USA přecenit.
Scary Child
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama