Nenalíčený Bill v New Yorku!

10. května 2008 v 9:35

Poznali jste na této fotce rockovou hvězdu Billa Kaulitze (18)? Jinak tak atraktivní zpěvák kapely Tokio Hotel se prochází nenamalovaný a v normálním oblečení do ulic přes New Yorskou městskou část SoHo. S ním jsou jeho bratr Tom (18) a producent a manažer David Jost.
Tokio Hotel jsou momentálně na promo turné skrz Ameriku, kvůli anglicky zpívanému album "Scream". Při různých vystoupeních jsou tam tito čtyři mladí kluci už euforicky oslavováni. Deska jsou momentálně na 13.místě americké iTunes-charts. Tendence roste.
Slavné "Times Square" v New Yorku je polepeno obrovskými plakáty Tokio Hotel, jejich hudba neustále běží na televizním hudebním kanálu "MTV".
"Když jsem ve čtvrtek jel podél "Times Square" viděl jsem ty MTV-plakáty a byl jsem totálně šokován", řekl Bill Kaulitz k Bild. "To je opravdu super, co se tady v New Yorku právě děje. Po odřeknutých amerických koncertech jsem toho očekával méně."
Bill měl kvůli operaci hlasivek pět týdnů nucenou pauzu zpěvu. Téměř všechny vyprodané koncerty musely být odřeknuty. Přesto není úspěch kapely v USA k zastavení.
Billovo dvojče Tom Kaulitz k Bild: "Nával fanoušků tady mě opravdu těší. Také jsme už ve druhém dnu uveřejnění alba na 13.místě americké iTunes charts, což mě úplně porazilo. Ovšem nerozumím tomu. Američtí fanoušci si obstarali naše songy z Evropy nebo z internetu a už měsíc můžou kompletně každý song s námi nazpaměť zpívat."
Tom pokračuje: "Už při minulém výletu do USA jsem hromadně podepisoval CD Scream, které mají USA fanoušci koupené přes net z Itálie nebo jiné země. Nemám tušení, proč si teď album ještě jednou kupují, ale samozřejmě mě to těší."
Dneska Tokio Hotel vystupují v USA-Talkshow "Conan O´Brien". V neděli mají velký koncert v Los Angeles.
Scary Child
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama