TH opět jedou!!!-USA

6. května 2008 v 20:25

Bill je zpátky - Úspěšné vystoupení v New Yorku

Při velkém open-air festivalu oslavovali TH fanoušci comeback!
Konečně jsou zase tady! V New Yorku udělali Tokio Hotel po osmi týdenní přestávce jejich dlouho očekávaný comeback-koncert.
Bill se zdá od své operace hlasivek zase plný síly jako předtím. Se 3 anglickými songy potěšili Tokio Hotel 4000 křičících fanoušků!
Ale úplně lehkomyslný Bill před vystoupením nebyl. Manažer a producent David Jost: "Bill byl dost nervózní a už se nemohl dočkat, až bude stát znova na podiu."
Po koncertě tohle napětí od Billa odpadlo: "Bylo to jako osvobození, po tak dlouhé době zpívat zase s mikrofonem.
Nyní stoupají do řad světových hvězd.
viva.tv
"Schrei! Bis du du selbst bist" stojí v songu od "Tokio Hotel"
Bill (18) je zase sám sebou - a může konečně zase křičet. 34 dní na jeho operaci hlasivek stál v sobotu večer zase na podiu. Na Bamboozle festivalu v New Yorku v Americe.
"Poslední týdny na operaci připadaly Billovi jako věčnost. Bylo to pro něho vysvobození, stát zase konečně na podiu", řekl manažer kapely David Jost k B.Z. "Bill dobyl srdce New Yorčanů", podle Josta.
Především své americké fanynky. Pysně ukazují na internetových forech ruky s autogramy. Některé se učí německy, aby mohly zpívat se čtyřmi kluky z TH.
Přitom zpívali Bill, Tom, Gustav a Georg dokonce písně anglicky 1. "Ready set go - Übers Ende der Welt", 2. "Break away - Ich brech aus", 3. "Monsoon"). A kolem 4000 fanoušků umělo songy zpívat s nimi od srdce, i když CD Tokio Hotel v Americe ještě nevyšlo.
Mega úspěch pro čtyři kluky, kteří budou hrát také konečně zase v Německu. Ve vyprodané dortmundské Westfalenhalle. Před křičícími fanoušky - kteří také konečně můžou být sami sebou...

Bill Kaulitz - zase zpívá pro Amíky

4 dlouhé týdny nesměl zpěvák Bill Kaulitz promluvit žádné slovo - a Tokio Hotel nemohli udělat žádný koncert, německé turné bylo odřeknuté. Teď oslavují tito mladí Magdeburčani svůj mini-comeback: na festivalu v New Jersey. Před nimi hrál Snoop Dogg.
Na jeho levé hlasivce mu musela být odstraněna cysta a po operaci musel držet přísné ticho, potom musel svůj hlas zcela opatrně trénovat.
Celý měsíc bez Billa! Pro fanoušky Tokio Hotel byla tato situace noční můra. Myslel jsem si: "Oh, Bože! Doufám, že mi tu nikdo nedává za vinu", komentoval Bill situaci a doufá, že se nikdo nebude zlobit. "Pro odpůrce Tokio Hotel to byla jako báze na duši. Tokio Hotel polarizují jako žádná jiná skupina.
Sobotní večer stál rozený Magdeburčan se svými třemi kolegy z kapely - dvojčetem Tomem Kaulitzem (18), Gustavem Schäferem (19) a Georgem Listingem (21) na podiu v New Jersey. A sice na Bamboozle festivalu - první vystoupení po operaci.
Kvůli stále ještě předepsanému šetření hlasivek hráli Tokio Hotel jenom tři songy. "4000 fanoušků stálo před podiem a zpívali s nimi každý song od srdce", řekl manažer kapely David Jost. A to, i když v USA nevyšlo ještě žádné album. "Bill vypadá před vystoupením značně netrpělivě a nedočkavě, ale když kapela stála na podiu, byla všechna nervozita pryč", popisoval Jost první vystoupení.
Na festivalu v New Jersey vystupovali už velikáni jako Rolling Stones, Prince a Nirvana. Teď stál na podiu před Magdeburčany americký rapper Snoop Dogg. Muzikant pozoroval německé nováčky s jistým zájmem. Ale kvarteto by si mělo na to rychle zvyknout.
Už ve čtvrtek vystupují tito čtyři kluci v noční show Conan O'Brien a 13.května udělají kompletní USA-koncert v Avalonu v Hollywoodu. "Bill otočil srdce New Yorčanů zase doleva", věří manažer Jost.
Už v únoru stáli Tokio Hotel na podiu v New Yorku. "New York Times" zveřejnil ve svém online vydání titulek o kapele "z Německa". Můžete tam vidět na plakátech zamilované vzkazy a nadpisy jako "Milujeme Tokio Hotel!"
Je jedno, kde kapela vystoupí, všude uvádí fanoušky do varu.
Tokio Hotel budou na další autugramiádě:
10.5. Philadephia - Main Steet Music (15.00)
Hollywood and Highland - 12.května (autogramiáda) v 19.00 hod

Rozhovor s MTV na Times Square

Je to několik zpráv dohromady-tak proto se tam píše pořád o tom stejném!! Scary Child
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama