Tokio Hotel-Comet 2008

24. května 2008 v 9:57
Vyhráli ve čtyřech kategoriích!
Tokio Hotel jsou odklízeči večera! Získali celkově 4 ocenění a tím je to absolutní rekord v získání cen! To se předtím ještě žádné kapele nebo umělci nepodařilo! Respekt! Byli vyznamenáni v kategoriích Beste Band, Bester Live-Act a Bestes Video. A na konci show získali také ještě Super-Comet!
Vedle toho Comet také získali Mark Medlock, Monrose a Bushido. Herbert Grönemeyer vyhráli kategorii "Hvězda hvězd"a Udo Lindenberg má cenu za celoživotní práci!
Olli Pocher a Schnuffel Allstar Dancers, Fettes Brot, Mark Medlock, Ich + Ich se Sidem, Bushido s Kay One a Chakuzou, Monrose, Jimi Blue a Wilson Gonzalez a Udo Lindenberg a Janem Delay udělali z 13.ročníku jedinečnou show.
Vysílací čas Comet 2008:
Sobota, 24.05; 15:15 hod.
Neděle, 25.05; 17:00 hod.
Pondělí, 26.05; 21:00 hod.
Středa, 28.05; 17:00 hod.
Čtvrtek, 29.05; 21:00 hod.
Dohromady už mají 8 cen Comet:D
Na fotky klikněte pro zvětšení:
imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

tokio-hotel-de.blog.cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Bester Live Act:
Beste Band:
Bestes Video:
Super-Comet:
Rozhovor z červeného koberce:
Scary Child
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama