Červen 2008

,,Sladké,, kombinace

30. června 2008 v 20:37 MÓDA
Fruit Coctail
FRUiT CUP
pop.lock.n.drop.it
Berry Cute
Sweetness
sweet
sweet
sweet
sweet
sweet ;)
Sweet!!!
sweet!!!
Sweet
Your my lolipop!
Ice Cream
Candy
candy
candy
candy
candy
candy
Candy
CaNdY
CaNdY
candy.
chewing gum machine
kacuskyblogise.blog.cz
Scary Child

Gina Lollobrigida-fotky

30. června 2008 v 7:24
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
Scary Child

Gina Lollobrigida-životopis

30. června 2008 v 7:24
Gina se narodila 4.července 1927 ve středoitalském Subiacu i jako druhá ze čtyř dcer výrobce nábytku. Dětství trávila v italských horách. Po válce se rodina přestěhovala do Říma a Gina si tu na vzdělání vydělávala i jako modelka a účastnila se různých soutěžích krásy. V roce 1947 se stala třetí nejkrásnější ženou Itálie.

Okamžitě podepsala smlouvu na roli ve filmu Komedianti. Její opravdová kariéra ale začala až filmem Pozor banditi z roku 1951. Hned poté přišel jeden z vrcholů její herecké dráhy - snímek Fanfán Tulipán (1952), ve kterém si zahrála po boku Gerarda Philipa a definitivně našla svou filmovou tvář - nezkrotná živelná kráska s duší dítěte. Následovaly filmy Krásky noci (1952) opět s Gerardem Philipem a kasovní trháky Chléb, láska a fantazie (1953) a Chléb, láska a žárlivost (1954), které z ní udělaly nejlépe placenou evropskou herečku. Nejvíce však v paměti diváků zůstala zřejmě jako krásná cikánka ve filmu Zvoník od Matky Boží (1956).

Ve druhé sérii ji později vystřídala Sophia Lorenová, která od Lollobrigidy převzala i mnohé z jejího hereckého typu. V 50. a 60. letech točila kvalitní filmy, v 70. letech šla ale její kariéra dolů a natočila filmů už jen pár. Právě v této době se stala významnou novinářkou, když například udělala exkluzivní rozhovor s Fidelem Castrem. Po skončení filmové kariéry v roce 1972 se k výtvarné tvorbě opět vrátila nejprve prostřednictvím fotografického aparátu. Hned její první kniha snímků Moje Itálie se stala bestsellerem. Další její fotografické knihy obsahují většinou žurnalistické fotografie, ale dokáže si i pohrát s fantazií. Důkazem je knížka Magická nevinnost, na které pracovala 15 let a věnovala ji dětem.Jejím dalším zájmem bylo třeba sochařství. V 90. letech natočila ještě pár filmů. Zaměřila se na politiku a v roce 1999 se neúspěšně ucházela o křeslo v Evropském parlamentu. Angažuje se v otázkách módy a v kosmetických kampaních.Úspěch sklízí i jako sochařka a malířka.

V roce 1947 se vdala za jugoslávského lékaře Milka Skofiče, který však brzy tuto profesi opustil a stal se manažerem své ženy. V roce 1957 se jim narodil syn Milko, ale manželství nevydrželo a v roce 1971 skončilo rozvodem.

Vzpomínky na těžké začátky a hlavně neradostné dětství, které prožívala za války, ji přivedly i k humanitární činnosti. Stala se mimo jiné velvyslankyní dobré vůle OSN a pomáhá trpícím a opuštěným dětem. Angažuje se i v mnoha humanitárních projektech UNICEF, UNESCO a FAO. Koncem dvacátého století neúspěšně kandidovala do Evropského parlamentu.

osobnosti.cz
Scary Child
//<![CDATA[ var bbpath='2680/1/1/29',bbxl=1,bbifr=0,bbac=1; var bbk_color_link="green"; var bbk_color_bg2="silver"; var bbk_title = "<div style='color:#006600; font-weight: bold;'>DOPORUČUJEME<\/div>"; var bbk_color_link="green"; //]]>

Gina Lollobrigida

herečka

Datum narození: 04.07. 1927 Místo narození: Subiaco, Řím, Italie Znamení: Rak


Rammstein ve studiu

29. června 2008 v 13:04
rammstein-pictures.blog.cz
Scary Child

Tokio Hotel-Tourbus

29. června 2008 v 13:04
zuziii.blog.cz
Scary Child

Shirley Manson-fotky

29. června 2008 v 13:04
Shirley Manson
Shirley Manson
Shirley Manson
Shirley Manson
Shirley Manson
Shirley Manson

Datum narození: 26.08. 1966 Místo narození: Edinburgh, Skotsko Znamení: Panna


osobnosti.cz
Scary Child

Shirley Manson-životopis

29. června 2008 v 13:03
Shirley Ann Manson je bezpochyby nejexpresivnějším a nejznámějším členem Garbage. Narodila se 26. srpna 1966 ve skotském Edinburghu. Jako malá chtěla být vším možným, baletkou začínaje a kosmonautem a řidičem trucku konče.
Byla velmi rozzlobené dítě, především proto, že ji spolužáci často šikanovali a posmívali se jejím zeleným očím a rudým vlasům ("Nikdy jsem nebyla cool, nikdy mě neakceptovali, nikdy jsem nebyla součástí fašistické elity. Byla jsem zrzka."). V deseti letech se poprvé projevila její vnitřní hořkost a zlost, když zabila svoji rybičku. "Všechny onemocněly a vymíraly jedna po druhé," vzpomíná. "Jedna zbyla. Její stav se nezlepšoval, ani nezhoršoval."
Jak Shirley dospívala, začala se zajímat o sex, drogy a rock'n'roll. Již v šestnácti letech zpívala v rockové kapele (August 1904), ze které však v zápětí odešla a po krátké pauze u The Wild Indians se dostala k Goodbye Mr. Mackenzie, kde zpívala a hrála na klávesy. Goodbye Mr. Mackenzie nebyla příliš úspěšná (přestože se jejich album Good Deads And Dirty Rags dostala do první třicítky britské hitparády), přesto však upoutala pozornost nahrávací společnosti EMI/Capitol Records. Capitol však prodal roku 1990 GMM společnosti Radioactive. Radioactive měli GMM rádi, distributor MCA však ne, a tak byly mezi GMM a MCA velmi napjaté vztahy. Shirley v té době začala zpívat hlavní vokály, kapela se přejmenovala na Angelfish a odletěla do USA natočit stejnojmenné debutové album. Tematicky se toto album vydalo do vod pro GMM neznámých: neuskutečněná láska, nevyléčená zranění a jiné věci ze Shirleyina osobního života.
K Garbage se Shirley připojila, co ji zahlédl Steve Marker v klipu k "Suffocate Me" od Angelfish v pořadu "120 Minutes" na MTV. Steve Angelfish kontaktoval a domluvil se s Shirley, že se u nich během amerického turné staví. Podle členů kapely bylo první setkání příšerné. "My byli nervózní, ona byla nervózní", říká Steve, "a byla to katastrofa". Ale přesto věděli, že je to ta pravá. "První setkání nebylo dobré. Neudali jsem jí žádný směr a ona zareagovala špatně a nebyla příliš asertivní." Po několika týdnech se však vrátila. "Měla odvahu se vrátit", dodává Vig, "Poslední věc, kterou jsem chtěli, byl někdo, s kým bychom mohli manipulovat. O některých textech řekla: 'Tak tohle fakt zpívat nemůžu!'".
V součastnosti je Shirley známá (kromě toho, že hraje v Garbage, samozřejmě :) především kontroverzními postoji k hudbě, hudební scéně a otevřeností co se sexu týče (stačí si přečíst studio diaries, které psala během natáčení BeautifulGarbage - http://www.garbage.com/journal/index.asp) Jako jedna z mála například kritizovala desku Amnesiac od Radiohead, ze které byl celý (nebo přinejmenším celý hudební) svět unešen. Také je známá svým postojem ke "zpěvačkám" jako Britney Spears a Christina Aguilera a říká, že "rozhodně nehodlá být jakousi zmalovanou krávou, jenom proto, aby se prodalo víc desek".
Shirley byla v letech 1996 - 2003 vdaná za skotského sochaře Eddieho Farella, kterého popisuje jako "muže, který ji dokáže rozesmát".
butterfly666.blog.cz
Scary ChildShirley Manson

Námořnický styl

28. června 2008 v 19:38 MÓDA
marine
marine
Marine
marine
Marine
marine
Marine
mariner
marine
marine
MARINE DRESS
MARINE GIRL
Marine Girl
Marine Fashionista
Marine III
Marine I
sweet marine
marine style
Marine Style, Sailor girl
Pinup do marine
Marine look
Blue Marine
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Cate Blanchett-fotky

28. června 2008 v 19:37
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
Cate Blanchett
osobnosti.cz
Scary Child

Cate Blanchett-životopis

28. června 2008 v 19:37
Cate Blanchett je jedním ze tří dětí matky australanky a otce američana, který zemřel, když jí bylo deset let. Po střední škole se rozhodla studovat ekonomii a umění na Melbournské univerzitě. Studium však nedokončila a místo toho se rozhodla cestovat. Jistou dobu žila v Anglii a v Egyptě, nakonec se ale vrátila zpět do Austrálie, kde se v Sydney zapsala na divadelní školu National Academy of Dramatic Arts.

Po jejím dokončení v roce 1992 začala působit v divadelním spolku Sydney Theatre Company. V televizi se poprvé objevila v jednom z dílů seriálu Záchranáři "Police Rescue" (1993). První významnějším úspěch zaznamenala ve válečném dramatu Cesta do ráje "Paradise Road" (1997), kde si zahrála australskou ošetřovatelku z druhé světové války po boku Glenn Closeové. Stejný rok si zahrála hlavní ženskou roli v romantické komedii Lizzie je poklad "Thank God He Met Lizzie" (1997), za kterou získala cenu pro nejlepší herečku od Australského filmového institutu. V dalším snímku Oscar a Lucinda (1997) ztvárnila australskou podnikatelku Lucindu, která se dostane do milostné aféry s knězem a hazardním hráčem Oscarem.

Celosvětovou popularitu jí přinesla role Elizabeth v historickém filmu Královna Alžběta "Elizabeth" (1998). Za svůj skvělý výkon získala ocenění Zlatý globus, British Academy Award a nominaci na Oscara. O rok později si s Julianne Mooreovouzahrála v komedii Ideální manžel "An Ideal Husband" (1999). V další komedii Bláznivá runway "Pushing Tin" (1999) si zahrála s Johnem Cusackem, Billy Bobem Thorntonem a Angelinou Jolie.

V jednom z nejúspěšnějších filmů roku psycho-thrilleru Talentovaný pan Ripley "The Talented Mr. Ripley" (1999) se objevila po boku Matta Damona, Gwyneth Paltrow a Jude Law. Své postavení filmové hvězdy potvrdila v thrilleru Téměř dokonalý zločin "The Gift" (2000) po boku Giovanni Ribisi, Keanu Reevese a Katie Holmesové.

Menší pozornosti se jí dostalo v romantickém dramatu Muž, který plakal "The Man Who Cried" (2000) režisérky Sally Potter s Christinou Ricci a Johny Deppem v hlavních rolích. Film měl premiéru na filmovém festivalu v Benátkách a Blanchett za něj získala cenu pro nejlepší herečku ve vedlejší roli od filmových kritiků z Florida Critics Circle. V krimi komedii Banditi "Bandits" (2001) si zahrála rukojmí dvou bankovních lupičů, která se zanedlouho stane jejich komplicem a postupně i milenkou Joeho Blakeho (Bruce Willis) a Terry Lee Collinse (Billy Bob Thornton). Za svůj výkon byla nominována na Zlatý glóbus a cenu SAG.

A pak to přišlo, nejúspěšnější role v její dosavadní kariéře elfka Galadriel, královna Lothlorien ve fantasy trilogii Petera Jacksona : Pán prstenů. Celá trilogie se natáčela na Novém Zélandě 18 měsíců. První díl Pán prstenů 1 - Společenstvo prstenu "The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring" byl uveden do kin v roce 2001. Film se ihned stal absolutní jedničkou, která bořila statistiku nejen v návštěvnosti, ale i tržbách. Spolu s Elijahem Woodem (Frodo) Viggo Mortensenem (Aragorn řečený Chodec - člověk), Liv Tyler (Arwen - elfka), Ianem McKellen ( čaroděj Gandalf) a Orlando Bloomem (Legolas Greenleaf) se stali středem zájmu všech světových médií. Za svůj herecký výkon v prvním díle Pána prstenů získala cenu organizace National Board of Review jako nejlepší herečka ve vedlejší roli.

Druhý díl Pán prstenů 2 - Dvě věže "The Lord of the Rings: The Two Towers" byl uveden do kina o rok později a kopíroval úspěchy prvního dílu. Třetí pokračování Pána prstenů s podtitulem - Návrat krále "The Lord of the Rings: The Return of the King" bylo do kin v USA uvedeno v roce 2003 a v České republice počátkem roku 2004.

V roce 2002 obsadila titulní roli Charlotte Grey ve stejnojmenném válečném dramatu z II. světové války (režie Gillian Armstrong) podle knižní předlohy Sebastiana Faulkse. Zahrála si také v rodinném dramatu Ostrovní zprávy "The Shipping News" s Kevinem Spaceyem a Julianne Mooreovou v hlavních rolích. Film Nebe režiséra Toma Tykwera, ve kterém se Cate Blanchett objevila spolu s Giovannim Ribisim měl premiéru na Berlínském filmovém festivalu.

V roce 2003 si pod režijní taktovkou Joela Schumachera zahrála ve filmu Veronica Guerin, který je založen na skutečném příběhu žurnalistky, zavražděné v roce 1996 drogovými dealery a v thrilleru Rona Howarda Ztracené. Táké byla k vidění ve velice úspěšném životopisném filmu o Howardu Hughesovi Letec (režie Martin Scorsese) s Leonardem DiCapriem v hlavní roli.

Cate Blanchett je od roku 1997 vdaná za Andrewa Uptona, se kterým má od roku prosince 1991 syna Dashiella Johna Uptona.
osobnosti.cz
Scary Child

Khira Li Lindemann-Richardova dcera

28. června 2008 v 9:18
Khira Li Lindemann je dcera Richarda Kruspeho. Má 18 let a je modelkou.
khiralilindemann.blog.cz

Petra Němcová pro Tres Jolie

28. června 2008 v 9:17 MÓDA
4youforever.blog.cz
Scary Child

MM- podrobná discografie-CD,singly

27. června 2008 v 13:53
2007Eat Me Drink Me
2007Heart-Shaped Glasses (When The Hearts Guide The Hand)
2005The Nobodies Remixes
2004Personal Jesus
2004Lest We Forget (The Best Of)
2003mObscene
2003This Is The New Shit
2003The Golden Age Of Grotesque
2002Tainted Love
2001The Fight Song
2001The Nobodies
2000Holy Wood (In The Shadow Of The Valley Of Death)
2000Disposable Teens
1999I Don't Like The Drugs(But The Drugs Like Me)
1999The Last Tour On Earth
1999Rock Is Dead
1998Mechanical Animals
1998The Dope Show
1997Remix&Repent
1997The Beautiful People
1997Tourniquet
1997Long Hard Road Out Of Hell
1996Sweet Dreams
1996Antichrist Superstar
1995Smells Like Chlidren
1995Lunchbox
1994Portrait Of An American Family
1994Get Your Gunn
Scary Child

Vysoké pasy-kombinace

27. června 2008 v 13:53 MÓDA
high waisted
high waisted
High Waisted
High waist
High Waist
High waisted
High Waist
HIGH WAISTED SHORTS!
How to wear high waists
How to Wear High Waists
How to wear high waist
How to wear High waists
How To Wear: High Waist
how to wear high waists
How to Wear High Waists
How to wear: High waist
How to wear High Waists
How to wear high waists!
How To Wear Purple/High Waist
kacuskyblogise.blog.cz
Scary Child

Salma Hayek-fotky

27. června 2008 v 13:53
Salma Hayek
Salma Hayek
Salma Hayek
Salma Hayek
Salma Hayek
Salma Hayek
Salma Hayek
Salma Hayek
osobnosti.cz
Scary Child

Salma Hayek-životopis

27. června 2008 v 13:53
Dcera španělské matky a libanonského otce, vyrůstala v pobožné rodině. Ve 12-ti letech byla poslána do internátní školy v Louisianě. Poté co se dostala do křížku s jeptiškou se Salma vrátila zpět do Mexika. Nakonec ji rodiče poslali do Houstonu v Texasu, kde bydlela se svou tetou do svých 17-ti let.Následně se přestěhovala do Mexico City, kde studovala na vysoké škole International Relations, ale kvůli mrzutosti její rodiny se rozhodla zanechat studia a začala se věnovat kariéře herečky. Začala hrát v lokálním divadle a nakonec se přesunula do televize, kde získala roli Terezy v televizním seriálu "Teresa". Úspěch seriálu udělal ze Salmy celebritu v její rodné zemi, ale touha získat více slávy, šokovala své fanoušky rozhodnutím ukončit práci na seriálu, proto aby mohla uskutečnit kariéru v Los Angeles.

Poté co se rok učila Angličtinu a studovala herectví se Stellou Adler, udělala Salma první průlom, když ji Allison Anders obsadila do vedlejší role ve filmu "Mi Vida Loca" (1993). Tato role Salmě umožnila získat kartu Screen Actors Guild. Poté navštěvovala konkurzy, než našla práci ve španělsky mluvící kabelové televizi v talk show režiséra Roberta Rodrigueze.

V roce 1995 si zahrála v Rodriguezově velkorozpočtovém filmu "Desperado" v roli Caroliny, kde si s ní po boku zahrál Antonio Banderas. Úspěch v tomto filmu ji vynesl mezi Hollywoodské celebrity, díky čemuž se Rodriguez rozhodl ji opět obsadit do jeho dalšího projektu Od soumraku do úsvitu "From Dusk Till Dawn" (1996), fantastické dílo ze světa upírů. Neoficiálně v tento film, kde se objevil také George Clooney neuspěl tak jak se očekávalo.

Svou kariéru prohloubila ve filmovém thrilleru Fakulta "The Faculty" (1998) a celovečerním filmu Kevina Smithse "Dogma" (1999). Oba filmy měly úspěch u kritiků i filmového publika. Kromě toho si v roce 1999 zahrála roli v doposud pro něj nejvýznamnějším filmem Barryho Sonnenfeldse "Wild Wild West", kde si zahrála po boko Willa Smithse a Kevina Klina. V roce 2000 si zahrála v menší roli v nezávislé komedii Řetěz bláznů "Chain of Fools". Mexická kráska se v roce 2007 zasnoubila s francouzským multimilionářem Francoisem Henrim Pinaultem, se kterým momentálně čeká rodinu. Miminko by se mělo narodit kolem července a srpna. Na miminko se Salma strašně těší, i na svou svatbu,která by měla poběhnout v prosinci 2007.
osobnosti.cz
Scary Child

Styl Střední a Jižní Ameriky

26. června 2008 v 18:33 MÓDA
Copacabana
La copacabana
Garota de Ipanema
sun shine style (for laiineee0212)
Summer in Brasil
Rio de Janeiro, Brazil
Fun in Rio!
Untitled
color
jamaica
aruba, jamaica...
bahamas
Bahama Mama!
Sunny Day
Kokomo
...:::PaNaMa StYlE:::...
Panama Dreams
Barbados
..is on a yatch in Caribbean.
Royal Caribbean Cruise
Kacuskyblogisek.blog.cz Scary Child

Monica Cruz-fotky

26. června 2008 v 18:33
Mónica Cruz
Mónica Cruz
Mónica Cruz
Mónica Cruz
Mónica Cruz
Mónica Cruz
Mónica Cruz
osobnosti.cz
Scary Child

Monica Cruz-životopis

26. června 2008 v 18:33
Mónica Cruz se narodila roku 1977 ve španělském Madridu jako Mónica Cruz Sánchez. Je herečkou a tanečnicí ve skupině UPA Dance. Její sestrou je známá herečka Penélope Cruz.

Mónica Cruz
osobnosti.cz
Scary Child

Španělský styl

25. června 2008 v 20:42 MÓDA
SPAIN
This Summer In Spain
Barcelona, Spain
swimming in Spain
Traveling to Spain
Salsa in Spain
packing for spain- roleplay katie
Spain for a Day!
sight seeing in spain
Spain, Summer 2008
Alicia 6/17/08
Ibiza
ibiza
ibiza 2007
coral
~marchesa <3
Barcelona
Sightseeing in Barcelona
M gusta CUSTO BARCELONA!!!!
Summer in Madrid
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child