Červenec 2008

Divoký západ

31. července 2008 v 13:01 MÓDA
Colorado

a bit of country in my style

country girl 2

The country was still in her heart....

Untitled

I don't need your help, man, I'm a modern woman! Scary Child

Geometrické tvary

30. července 2008 v 10:29 MÓDA
geometric
Geometric Craze
geometRical fRiends
GeOmEtRiC bLuE
So Geometric
Geometric Girl
Geometric cherry
geometric style
Geometric Obscurities
AUG PARTY DRESSES 2
Crazy 60's Geometric
square
how to wear gladiator sandals
squared
circles
Circles......
Circles
Circles
Circle of life
Stripes
Stripes
Stripes
stripes
stripes
Stripes
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

MM výtržky z článků

29. července 2008 v 20:11
Móda a umění Mansonovýma očima
Líbí se mi propojení módy s uměním. Patří k sobě, jsem rozhodnutý je opět spojit ve stylu Salvadora Dali a Elsy Schiaparelliové.

Lisa Marie Presley je fanouškem Marilyn Manson

Lisa Marie se svěřila se svojí nákloností ke skupině v televizním interview pro VH1: Miluju jeho koncerty. Byla jsem na nich alespeň osmkát, v LA jsem ho dokonce viděla dvakrát během jedné noci. Je to nejzajímavější teatrální zpěvák, kterého jsem kdy v životě viděla.

Přiznání anonymního novináře

Kdysi jsem dělal v Hollywoodu rozhovor s Mansonem a zahlédl jsem, jak jeden z jeho lidí plní pro fotografy jeho »sklenici na Absinth« zelenou limonádou Gatorade. Zabiju tě, jestli to někdy někomu řekneš, řekl k tomu napůl v žertu Manson, když si uvědomil, že tuto zcénu pozoruji. Zřejmě nechtěl při PR akci plýtvat skutečným nápojem...

Dita Von Teese dostává výhružné dopisy

Už dlouhou dobu dostávám výhružné dopisy od jeho [Mansonových] fanoušků, prý nejsem dost dobrá pro jejich Boha. Od několika dívek jsem dostala téměř totožný dopis: Přichází ke mě ve snech, byli jsme určeni jeden pro druhého, lidé mi vyhrožují smrtí!

Marilyn o konci světa

Vzpomínám si na nejlepší sci-fi hlášku, kterou o mě někdo řekl. Teda pominu-li, že si mě jednou v kině spletli s Michaelem Jacksonem. Někdo řekl: Kdyby chtěli staří Egypťané a Nacisté vytvořit někoho, koho by vrátili v čase, aby zničil svět, byl by to Marilyn Manson.
Shirley Manson o duetu s Marilyn
Naše hlasy spolu znějí fantasticky, ve stylu Krásky a zvíře. Dodejme, že spolupráce Shirley Manson s Marilynem Mansonem nevyšla.
Manson o romantice
Jakmile si začneš oblíkat tepláky a čůrat před zraky toho, koho miluješ, nastane konec líbánek. Máme (Manson a Dita) zásadu - chováme se k sobě, jako by byl pořád první den našeho setkání. Tímhle způsobe naše romance přežívá.
Marilyn Manson o videoklipu (s)Aint
(Videoklip k [s]Aint) se stal přehnaně sebe-destruktivním, pomalu inhalujícím bolest, dokud se neprojevil jako vodopád krve z nosu, sebe-zmrzačení a trojcestný sex s muži... Vím, že to zní absurdně. Kdybych do toho hodil slona, nejspíš by to vypadalo zcela neuvěřitelně.
DITA VON TEESE O BRIANU WARNEROVI
Nikdo Mansonovi neříká Brian, kromě jeho rodičů. V mém životě žádný Brian není. Fanoušci na něj často pokřikují Briane, ale on na to nereaguje.
JERRY LEE LEWIS JE ROCK'N'ROLL
Jsou věci, který jsou a nejsou rock'n'roll. Jerry Lee Lewis sexující se svou třináctiletou sestřenkou je rock'n'roll. Michael Jackson onanující na jevišti není rock'n'roll. Je to věc úhlu pohledu. Rock'n'roll pro mě od věků představoval o hodně víc než muziku. Je to životní styl a postoj, složil poklonu rokenrolovým klasikům rozporuplný rocker s děsivou image Marilyn Manson.
Citace z portálu iDnes.cz - Autor článku iDNES, Marek Dvořáček
O VOLBÁCH V USA
Jestliže John Kerry udělá něco, co mě zaujme, budu ho volit. Jenže to by se musel třeba vyspat s chlapem nebo si vzít crack.
MANSON O POLITICE USA
Jsem známý trháním biblí a tím, že si utírám zadek americkou vlajkou. Tudíž si myslím, že pro Vás nebude překvapením zjištění, že příliš nesympatizuji s americkými politiky.
PORNOSTAR JENNA JAMESON O GENITÁLIÍCH
Marilyn Manson je neskutečně obdařený.
JSI DOST STARÝ?
Zhruba v polovině newyorského koncertu Marilyn Manson v PNC Bank Arts Center si Marilyn všiml, že v první řadě stojí zhruba dvanáctiletý chlapec. Manson řekl něco jako: "Vypadáš příliš mladě, než abys byl v první řadě. Jsi aspoň tak starý, aby ti rostly chlupy v rozkroku?" Kluk nevěděl co má říct. "Ukaž mi ohanbí (výborný slovo, pozn. R), chci vidět jestli ti už rostou chlupy." Dítě bylo jak omráčené. "Zaplatil si, abys viděl posranou show, a abys seděl v posraný první řadě a svléknul si svoje posraný kalhoty a ukázal svoje posraný ohanbí." Potom se Manson začal hrnout k dítěti, jehož otec ("dvakrát větší" než zpěvák) ho čapnul za rameno a pokoušel ho odtáhnout do zákulisí. Vzápětí oba muži vypadli ze scény...
CULKIN UČIL KOUŘIT ANTIKRISTA
Maculay Culkin musel učit Marilyn Mansona kouřit pro roli transvestity Christiny ve filmu "Party Monster", který je o zabijákovi Mechaelu Aligovi. "Natáčli jsme v Brooklynu a Mac musel jít s Marilyn do místní vinárny koupit cigarety Virginia Slims a ukázat mu jak se kouří," sdělil spolurežisér Fenton Bailey. "Byla to zajímavá výměna rolí - dítě ze sám doma kazilo Antikrista".
JAKÉŽE JSOU VZTAHY MEZI MARILYN MANSON A KORN?
V interview s Jonathanem Davisem, frontmanem kOrn, byla zmíněna kapely Marilyn Manson:

CdNOW: Marilyn Manson nedávno při spolčném vystoupení ve Family Values říkal, že vaše léčení proběhlo špatně. Slyšeli jste o tom něco?

Jonathan: OK, řekni mi co ten malej parchant řekl!

CdNOW: Řekl, že jeho kapela sere na to Vaše ukájení za scénou, a že vás nakrmí drogama, až budete zkoušet bejt čistý. Je to pravda?

Jonathan: Ne. Chtěl po mě, abych s nim šel dozadu. Říkal něco jako: "Chlape, šňupnem popílek," jenže tenhle chlápek už má zasranej návyk. Jasně, že chtěl, abych s nim šel dozadu, protože není moc zábavný fetovat sám. A to léčení nešlo touhle cestou, tyhle kluci nám líbaj zadky pokažký, když je vidíme, ale jejim zadkům to nandáme jinym způsobem.

CdNOW: Vycházíš s ním?

Jonathan: Jó, jsem nasranej na každýho z kapely. Nejvíc mě Manson nasral, když nazval mýho syna parchantem. Když to v Alternative Pressu prohlásil, opravdu se mě to dotklo. Ale co, je to jenom buzna. Neni to velká věc. Říká sračky, aby říkal sračky. Pořád jsem příznivcem kapely. Miluju všechno, co udělali.
MARC ALMOND ZE SOFT CELL O MANSONOVĚ COVERVERZI TAINTED LOVE
Abych byl upřímný, neslyšel jsem ji. Neposlouchám rádio a na MTV se taky nedívám, ale velmi mi to lichotí. Marilyn Manson mám rád a samozřejmně, v momentě, když lidé poslouchají jejich verzi, do myslí se jim vrýváme my.
ZPĚVÁK DISTURBED DAVID DRAIMAN O SMRTI SVÉHO DĚDA
V tu dobu jsem byl na Ozzfestu, když zazvonil telefon a dozvěděl jsem se, že můj děda je na smrtelný posteli, a že má před sebou jeden až dva dny života. Byl v Izraeli, takže jsem s ním nemohl být. Byl jsem v zákulisí, a když jsem vycházel z místnosti uviděl mě Marilyn Manson a zeptal se mě jestli jsem v pořádku. Vysvětlil jsem mu, co se stalo, a tehdy jsem poprvé uviděl v jeho tváři výraz skutečné lítosti.
SCOTT STAPP O MANSONOVI
V rozhovoru pro americkou TV stanici Fox Special, konkrétně s Billem O'Reillym, překvapil Scott Stapp z Creed tímto "stanoviskem":
O'REILLY: Manson je tak trochu veselej a živej chlapík.
STAPP: Už jsem s nim mluvil.
O'REILLY: Takže je.
STAPP: A je to taky velmi inteligentní osoba.
JOEY JORIDSON O MARILYN
Manson? To je skvělej chlap, velmi zdvořilej, inteligentní, musíte si před ním dávat pozor na to co řikáte. Obvykle chodíme do strip barů, něco spolu vždycky vypijem, v týhle kapele ale neexistuje žádný zakázaný užívání drog.
TWIGGY NEDRAMATIZUJE ZAŘAZENÍ MARILYN MANSON
Nó, nejspíš se nacházíme někde mezi Village People a Slayer...
MANSON O IDOLECH
Hudba je jednou z posledních věcí, která ještě něco znamená. Nemyslím si, že se děti starají o to kdo je zrovna prezidentem. Podle mě lidi jako Adolf Hitler nebo Charles Manson by v současnosti raději byli rockovými hvězdami.
MANSON O VÝZNAMU FUCK OFF
Jsem rád za to, že mám dva prostředníčky. Jenom si občas přeju mít jich víc.
TWIGGYHO POHLED NA IDENTIITU ČLOVĚKA
Podle mě si můžeme měnit identitu jak na běžícím pásu, a nemusíme zrovna někoho napodobovat. Podvádíš sám sebe, když chceš být jenom něčím určitým, když můžeš být úplně vším. Identita je mnohem větší než nějaká určitá věc, ale někdy tomu taky říkají schizofrenie...
MANSON O POSLÁNÍ UMĚNÍ
Umění musí být zlé, protože umělec, za kterého já se považuji, musí neustále zpochybňovat všechno, co lidé považují za ideální. Takové je poslání umění v celé jeho historii. Je důležité vyčnívat jako někdo, kdo přispívá k nabourávání zidealizovaného obrazu světa.
MANSON O UMĚNÍ A CÍRKVI
Existuje takové staré přísloví: 'Ďábel je nejlepším přítelem církví'. Kdyby všude okolo nečíhal Satan, církve by byli bez práce. To samé platí pro konzervativce a křesťany, nebo kým jenom můžou být. Potřebují umění, protože umění je zlo. Umění bojuje s vírou. Protože jsem mluvčím vokalistů pro tyto aktivity, jsem pro ně ďábel.
MANSON O BIBLI
Jsem nadšeným příznivcem Bible a znám ji lépe než většina Křesťanů. Nemám problém s textem Bible ani s učením o Kristovi. Problémem pro mě je vykořisťování slabomyslných lidí a manipulování s jejich životy pomocí viny a následné odvrácení zraku a svádění odpovědnosti na někoho jako jsem já.
MANSON O SVÉM PSEUDONYMU
Nic není jen bílé nebo černé. Skombinoval jsem slovo ´Marilyn´ představující bílou, pozitivní aspekt, světlo se slovem ´Manson´, které je černé, negativní aspekt. Světlo a temno, život a smrt jednoznačně dvě neoddělitelné součásti života. Bez temnoty byste neznali světlo a bez zla byste nevěděli, co je dobré.
POGO O UPÍRECH
"Nenávidím upíry - víte lidi, co si myslí, že jsou upíři. Moje teorie zní: Nechte mě přiblížit a nechte mě střelit vás do hrudníku. Ne počkat, to je blízko srdce, nechte mě střelit vás do hlavy běžnou kulkou, žádné stříbro, nebo něco - normální kulkou.
A jestli i potom budete žít, uvěřím, že jste upír. Lidi pak říkají >>No já nejsem tenhle druh upíra…<<. Co tím myslí? Oni můžou umřít? Nemůžou se převtělit v netopýra, nemůžou ovládat počasí, tak doprdele co je na tom bejt upírem, když nemají žádné zvláštní schopnosti? Jste obyčejný lidi, jděte do hajzlu!
Takže těmhle kecům fakt nevěřím. Když k vám někdo přijde a rozstřílí vám ksycht na sračku a vy přežijete, woo, budu ohromenej. Wow upír.
Jinak je to jenom spousta keců, protože nemáte žádný zvláštní schopnosti. Jenom pijete krev. Klidně můžu chlastat chcanky - a co. Nikoho to nesere.

marilyn.cz

Scary Child


Glamour girl style

29. července 2008 v 20:11 MÓDA
Glam
Glam
Glam
Glamour
Glamour
Glamour
Glamourous
the glamour.
^^ glamour
Glamour
glamour
glamour
Glamour
Glamourous
Glamour
glamour
glamour
Glamour
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Kim Wilde-fotky

29. července 2008 v 20:11
Kim Wilde
Kim Wilde
Kim Wilde
Kim Wilde
Kim Wilde
Kim Wilde
Kim Wilde
Kim Wilde
Kim Wilde
Scary Child

Kim Wilde-životopis

29. července 2008 v 20:11
Velmi úspěšná anglická zpěvačka (a hráčka na klávesové nástroje), vlastním jménem Kim Smith, původem z Londýna (nar. 1960), dcera zpěváka Martyho Wildea. Taneční pop rock s důrazem na videoklipy. Produkčně ji pomáhá i bratr Ricky a manažérkou je její matka. Ricky pro Kim Wilde navíc skládá a vede její doprovodnou skupinu.

Už první singl - Kids In America - se stává velkým hitem. Po velmi úspěšné albovém debutu Kim Wilde (1981) následují velké hity You Keep Me Hangin´ On (1986, první místo v amer. hitp.), Let It Be (1987, první v Anglii), You Came (1988). Společný hit měla též v r. 1987 se zpěvačkou Mel Smith v duu Mel & Kim: Rockin´ Around The Christmas. Kim Wilde se postupně se stále více věnuje i vlastnímu skládání. osobnosti.cz Scary Child Povolání: zpěvačka
Věk: 47
Datum narození: 18. 11. 1960
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Štír
Kim Wilde

La femme fatale

29. července 2008 v 20:11 MÓDA

Sleek!
the femme fatale
Femme Fatale
Femme Fatale
femme fatale
Femme Fatale
femme fatal
femme fatale
femme fatale.
femme fatale
Femme Fatale
femme fatale
chic femme fatale
Grecian Femme Fatale
Femme fatale <3
Violet Femme
femm
femme
French
French?
french
paris
Paris
PARIS
*red and black*
red and black!!!!!!
red...Or..BLaCk?
Red and Black
Red & Black
red & black
red and black
red and black
red and black
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Trocha vídeňské elegance

29. července 2008 v 20:10 MÓDA
Visit To Vienna
Vienna Waits For You
A sunny romantic day in Vienna
Spring in Vienna
gabba Ö
Meeting my other half for drinks after work...
If You're So Smart, Tell Me Why Are You Still So Afraid?
14-Day Tour: Day 8: Vienna
Untitled
Various
Viva Fashion
first thing
Black and Yello
Summer Wedding
It's just too Guud.
My goodbye party
Untitled
chic!!!
Chic
chic
chic
Chic
chic
Chic
Chic
chic
chic
chic
Chic
Chic
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Bette Midler-fotky

29. července 2008 v 9:47
Bette Midler
Bette Midler
Bette MidlerBette MidlerBette MidlerBette Midler
Scary Child

Bette Midler-životopis

29. července 2008 v 9:47
Je třetí ze čtyř dětí natěračského mistra, jehož rodina žila na Havaji. Matka, která milovala film, jí dala jméno po slavné herečce Bette Davisové. Už jako studentka byla protagonistkou školních akademií. Po odchodu z Tichomoří se usadila v New Yorku, kde nejprve vystupovala v sexy klubech, aby si mohla platit soukromou výuku zpěvu, tance a herectví u Herberta Berghofa.

V letech 1966-69 se představila na Broadwayi jako nejstarší židovská dcera Tzeitel v muzikálu Josepha Steina, Sheldona Harnicka a Jerryho Bocka Šumař na střeše a 1971 hrála se souborem Seattle Opera Company v rockovém muzikálu skupiny The Who Tommy. Do širšího povědomí se dostala 1972 díky účinkování v Carsonově TV show a téhož roku vydala své první gramofonové album The Divine Miss M. (Božská slečna M.), za které obdržela cenu Grammy.

Jako všestranná zpěvačka, tanečnice a bavička se uplatnila v širokém repertoáru na koncertních pódiích, ale také v TV a před film. kamerou. Svým výkonem v broadwayské show Clams on the Half-Shell si zajistila cenu Tony 1975 a za TV pořad Ol' Red Hair Is Back (Móda rezavých vlasů se vrací) jí byla udělena cena Emmy 1978. Třebaže se už ve filmech objevovala jako statistka koncem 60. let, mezinárodní úspěch a nominaci na Oscara 1979 jí přinesla až titulní role rockové zpěvačky Rose, o jejíž rozporuplné životní i umělecké dráze vypráví hudební drama Růže (r. M. Rydell).

Obdobné problémy, jaké měla její film. hrdinka s drogami, zasáhly samotnou B. M., která se na poč. 80. let podrobila protialkoholní léčbě. I nadále se věnuje pěvecké kariéře, ale během 80. let se prosadila jako herečka, zejména ve filmech společnosti Touchstone/Disney (mj. Hromské štěstí a Kšeft za všechny prachy). Její zkušenosti s Hollywoodem vedly k tomu, že spolu s Bonnie Bruckheimerovou a Margaret Southovou založila produkční film. společnost All Girl Productions.

V jejím rámci vzniklo mj. komediální drama podle románu Iris R. Dartové Osudové pláže (r. G. Marshall), v němž B. M. ztělesnila chudou Židovku CC Bloomovou, zpěvačku z podřadného nočního klubu, se kterou navzdory rozdílnému sociálnímu původu a všem životním peripetiím udržuje po třicet let přátelský vztah bohatá právnička (Barbara Hersheyová). Vedle Barbry Streisandové a Lizy Minnelliové se B. M. stala jednou z nejpopulárnějších a nejuznávanějších zpívajících hereček současnosti, jejichž naturelu jsou nejbližší komediální party.

Za svou kreaci, jakou předvedla v postavě legendární estrádní umělkyně Dixie Leonardové v komedii For the Boys (r. M. Rydell), byla nominována na Oscara 1991 a získala Zlatý glóbus 1991. O jednom svém evropském turné napsala knihu A View from a Broad (Nevázaný pohled) a je autorkou knihy pro děti The Saga of Baby Divine (Pověst o božském dítěti). Je provdána za německého burzovního makléře Martina Rochuse Sebastiana von Haselberga, s nímž má dceru Sophii (nar. 1987). Povolání: herečka, zpěvačka
Věk: 62
Datum narození: 1. 12. 1945
Místo narození: Honolulu, Havajské ostrovy, USA
Znamení: Střelec Bette Midler
osobnosti.cz Scary Child

Barevná párty

28. července 2008 v 22:05 MÓDA

colourful

colourized
colourful
Colours
colours
Colourful
Colours ..
Colours
COLOURS.
colour!
colours
Colour
Colourful!!!!!!!!!!!!!!!!
Colourful
neon
Neon
neon
neon
Neon
Neon.
neon
neon
neon
neon
Neon
Neon
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Dita na pólu

28. července 2008 v 22:05
Dita Von Teese
Dita Von Teese
Dita Von Teese
Dita Von Teese
Dita Von Teese
Dita Von Teese
Dita Von Teese
Dita Von Teese
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Super mix style

28. července 2008 v 22:05 MÓDA

OC.

cute
Cute
cute
cute
Cutee
Cute
cute
cute!
cute
cute
cute :)
cute!
Cute
cute
Cutee
cute
cute
cute
cute
Cute!
cute
CuTe!!
Cute?
cute
CUTE
cute or no?
cute
*!*!*Cute*!*!*
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Jak jsem napsal The Beautiful people

28. července 2008 v 8:38
Marilyn Manson o psaní legenárního songu:
Neustále jsem si zapisoval fráze, měl jsem v jednu dobu rozepsaných asi 15 bloků. Do každého jsem psal rozdílné věci. Dal jsem je na stejné místo a vzal z každého trochu a sestavil z toho píseň. Byl jsem na turné a pamatuju jak jsme to s Twiggym a s bubeníkem Gingerem nahrávali v jednom hotelu na čtyř-stopák. Ironicky to bylo někde na jihu. Pamatuju si jak jsem vyťukával beaty do země a můj bubeník je pak duplikoval na automatickém bubeníkovi. Měli jsme to hotový během jedno dne. Složili jsme to asi tak dva a půl roku před tím, než vyšla deska Antichrist Superstar. Když bych teď pustil ten záznam ze čtyř-stopáku, tak ta nahrávka bude znít identicky.
marilyn.cz
Scary Child

City style

28. července 2008 v 8:38 MÓDA

city

City
City
City
on the city
city
In The City
City
In the city
city
city
city
city
city
City
city
city
!city!
City
city
In the city
in the city
in the city
city
city
city
In the city
in the city
City!
City
In town
in the town
town
town
in town!
Town..
on the town!
in town
town
town
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

50 nejžádanějších modelek světa

28. července 2008 v 8:38 MÓDA

Seznam 50 nejžádanějších modelek světa

1.Raquel Zimmermann26.Maryna Linchuk
2.Sasha Pivovara27.Karlie Kloss
3.Isabeli Fontana, Doutzen Kroes, Julia Stegner28.Siri Tollerod
4.Jessica Stam, Hilary Rhoda29.Agnete Hegelund
5.Coco Rocha, Anja Rubik30.Elise Crombez, Olga Scherer
6.Lily Donaldson, Natasha Poly31.Kamila Filipcikova
7.Agyness Deyn, Caroline Trentini32.Behati Prinsloo
8.Lara Stone33.Rachel Clark
9.Catherine McNeil34.Iekeliene Stange
10.Irina Lazareanu, Suvi Koponen35.Bruna Tenorit
11.Freja Beja Erichsen, Mariacarla Boscono36.Egle Tvirbutaite
12.Tanya Dziahileva37.Masha Novoselova, Karmen Pedaru
13.Kasia Struss38.Shannan Click, Eniko Mihalik
14.Toni Varen, Valentina Zeliaeva39.Jourdan Dunn, Alana Zimmer
15.Ali Stephens40.Alyona Osmanova, Aline Weber
16.Vlada Roslyakova41.Suzanne Diaz
17.Anabela Belikova, Lisa Cant42.Julia Dunstall
18.Snejana Snopka, Hye Park43.Heidi Mount
19.Missy Rayder44.Edita Vilkevicuite, Malin Ones
20.Chanel Iman45.Kinga Rajzak
21.Meghan Collison46.Du Juan
22.Diana Dondoe47.Kinee
23.Magdalena Frackowiak48.Arlenis Sosa
24.Abbey Lee Kershaw49.Flavia
25.Irina Kulikova50Giedre Dukauskaite

1.R. Zimmermann
Raquel Zimmermann
2.S.Pivovara
Sasha Pivovarova
3.I.Fontana
Isabeli Fontana
moda.cz
Scary Child

Orange style

28. července 2008 v 8:38 MÓDA

orange

Orange
orange
orange
orange
orange
orange
orange
orange
Orange
orange
Orange
Orange is IN
Orange. (:
ORANG IS IN
Orange
ORANGE
ORANGE
orange
orange
orange
orange !
Orange
Orange.......
Orange
orange
orange
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child


Warholka style

27. července 2008 v 8:57 MÓDA

Edie Sedgwick

Edie Sedgwick
Edie Sedgwick
Edie Sedgwick
Edie Sedgwick
Edie Sedgwick
Edie Sedgwick
Edie Sedgwick
Edie Sedgwick
the factory girl...edie sedgwick
Miss Edie Sedgwick
Dress like Edie Sedgwick!
The Edie Sedgwick Project
EDIE SEDGWICK'S STYLE
JADE'S FASHION SMASHION SCAVENGER HUNT - edie sedgwick
Edie
edie
edie
Eyelash Curlers & Butcher Knives
edie look
Factory Girl
factory girl
factory girl
factory girl
Factory Girl
MUSE
kacuskyblogisek.blog.cz
Scary Child

Jean Harlow-fotky

27. července 2008 v 8:56
Scary Child