Srpen 2008

Nádheraaaa-Retro je prostě nádheraa

31. srpna 2008 v 19:59 MÓDA
free-forest.blog.cz
www.scarychild.blog.cz

Marilyn na oblečení

31. srpna 2008 v 19:59
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
Marilyn Monroe
marilyn monroe
marilyn monroe
Marilyn Monroe
Tribute to Marilyn Monroe
Style by Marilyn Monroe
Modern outfit for Marilyn Monroe!
Marilyn Monroe en Neon
Monroe
Marilyn
Marilyn
marilyn
marilyn
Marilyn
Kisses: Marilyn
kacuskyblogisek.blog.cz
www.scarychild.blog.cz

Oficiální stránky Emigrate

30. srpna 2008 v 13:44
oficiální stránka v němčině: www.emigrate.eu
oficiální stránka v angličtině: www.emigrate.eu/?lang=en
Emigrate
www.scarychild.blog.cz

Komixy,komixy....

30. srpna 2008 v 13:43 MÓDA
i feel like a child
I'm feeling like a child
cartoon
Cartoon Capers
Afternoon cartoon.
Life in Cartoon
cartoon wedge
cartoon rain
cartoon character
cartoon sexy
fairy tale
Snow White
Snow-white
Untitled
Playboy xD
Ariel
disney
Disney
disney
disney casual
Disney Funnn.
pucca
kacuskyblogisek.blog.cz
www.scarychild.blog.cz

Scarlett a její kolekce

30. srpna 2008 v 11:02
i4youforever.blog.cz

Alison Mack-fotky

30. srpna 2008 v 11:01
Allison Mack
Allison Mack
Allison Mack
Allison Mack
Allison Mack
Allison Mack
Allison Mack
Allison Mack
Allison Mack
Scary Child

Alison Mack-životopis

30. srpna 2008 v 11:01
Allison Mack se narodila v Německu. Její otec, operní zpěvák Jonathan Mack, zde pracoval a tak zde strávila 2 roky svého života. Allison měří 165 cm.Je svobodná, ale má přítele ve Vancouveru. Mezi její záliby patří četba,chození do kina,poslouchání hudby a samozřejmě přatele. Především ji známe ze serialu Smallville kde si zahrála Clarkovu kamaradku Chloe. Zajimavostí však je to, že v tomto seriálu hraje ve spoustě nejrůznějších triček, které jsou dílem španělských návrhářu. Dále ji můžeme vidět v seriálech Opossite Sex, Hiller And Diller, My Horrible Year, či ve filmech Camp Nowhere, Unlikely Angel a také v Policejní akademii 6, kde si zahrála malou holčičku a to bylo její první hereckou zkušeností.
Allison Mack osobnosti.cz Scary Child

Červená a šedá kombinace

30. srpna 2008 v 11:01 MÓDA
back to school
grey&red
Grey&red
grey & red
grey/red
Greys red
grey and red
Grey&Red
grey and red
Red & Grey
Red & Grey .
Grey/red outfit
red and grey
grey/red/black
red and grey
red&grey
grey/gold/red
black grey blue and red
brooklyn grey black and red
red, grey & black
blue, red, grey
grey/black/red
Red, Grey, and Black
Red Grey Gold
Red whit grey
Red , Black , White and Grey
black, grey with a dash of red
grey black red blue gold and silver
grey black red brown silver and gold
I love red, grey and black!
kacuskyblogisek.blog.cz


New York City

29. srpna 2008 v 8:38 MÓDA
first day
FIRST DAY
FiRST DAY??
Washington, DC
Pike Place Market (Seattle, Washington)
New York, NY
New York New York
the streets of NEW YORK.
Streetstyle
Cute in Chicago
Chicago - My Kind of Town
Team USA
Steeltown, USA
¿Cómo se usa el verde?
New York Never Sleeps
New York City!!
new york
New York
new york
New York
New York
New York
NEW YORK!!!!!
New York!
New York
New York
New York
New York
new york
New life, New YORKNew life, New YORK
new york girl on the go
-JC and Me- in New York
autumn in new york
new york style
kacuskyblogisek.blog.cz

Hilary Duff-fotky

29. srpna 2008 v 8:38
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Hilary Duff
Scary Child

Hilary Duff-životopis

29. srpna 2008 v 8:37
Hilary Duff od pěti let navštěvovala balet a po dvou letech se dostala do známého tanečního klubu The Nutcracker (u nás známý jako Louskáček). Později začala hrát v reklamách a v jedenácti letech uspěla v konkurzu na film "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)", který ji pomohl ke slávě a úspěchu.

Potom hrála jen maličké role - například v Chicago Hope, ale ve třinácti uspěla v konkurzu na TV seriál Lizzie McGuire kde si zahrála spolu s její sestrou Haylie . Američani si tento seriál zamilovali (a s ním samozřejmě i Hilary). V pár dílech dokonce i zpívala, a protože to nebylo vůbec špatné, rozhodla se, že bude i zpěvačka. A tak vlastně vzniklo její první CD Santa Claus Lane, později nazpívala i některé písně na soundrack k seriálu Lizzie McGuire.

To už Hilary znala celá Amerika, takže se není co divit, že ji režiséři začali obsazovat do filmů jako o závod. Po filmu "Casper Meets Wendy (Casper a Wendy)" následovaly filmy "Agent Cody Banks" a "Cadeth Kelly (Kadetka Kelly)". Potom skončilo natáčení seriálu Lizzie McGuire, a tak se produkce rozhodla natočit film "The Lizzie McGuire Movie (Italské prázdniny)", čímž seriál Lizzie McGuire nadobro zpečetili. Mimochodem také nazpívala tři písničky pro Walta Disneye - The Tiki Tiki Tiki Room, Circle Of Life a se svou sestrou Haylií Duff nazpívala singl k filmu Lady & Tramp - The Siamese Cat song a také nazpívala písničky na soundtracky téměř ke všem filmům, ve kterých si zahrála.

Hilary dokonce za film získala cenu za nejlepší teenagerovskou roli roku. Potom si založila vlastní skupinu a začala se zpěvu věnovat naplno. Na konci roku 2003 jí vyšlo již druhé a více úspěšné album Metamorphosis a také byla nečekaně vydána deska Most Wanted, což byl takový souhrn nejhránějších písní, včetně nějakých novinek a bonusů, natáčela film "Cheaper by the Dozen (Dvanáct do tuctu)", v dubnu 2004 vyhrála cenu za nejlepší zpěvačku roku na Kids ChoiceAwards.

Tím Hilaryina kariéra rozhodně nekončí. V roce 2004 se v kinech objevily její další filmy - "A Cindrella Story (Moderní Popelka)" a "Raise Your Voice (Nikdy to nevzdávej)"a taky se na pultech objevilo nové CD - Hilary Duff, se kterým Hilary zaznamenala velký úspěch. 1. ledna vyšel film "Human nature (Slez ze stromu)", dále následovalo pokračování filmu "Cheaper by the Dozen 2 (Dvanáct do tuctu 2)" a také film "The Perfect Man (Pan Božský)".

V roce 2006 si Hilary na chvíli dala "pohov" a natočila pouze film "Material Girls (Holky v balíku)", ve kterém si zahrála se svou starší sestrou Hayli Duff a také vydala CD 4EVER Hilary Duff, což byla výběrovka jejich hitů a spousta remixů.

V roce 2007 je Hilary už zase pilná jako včelička. Namluvila v kresleném filmu kočku Sunshine Goodness. Dále natočila film "War. INC.", ve kterém si zahrála popovou hvězdu. Sotva skončilo natáčení filmu War.Inc vrhla se na další a to Safety Glass. Vydala album Dignity s veleúspěšnými singly With Love a Stranger, které burcují americké hitparády a které se naprosto liší od jejich předešlých alb - je spíš v tanečním stylu a také jeho limitovanou edici, která obsahuje i videoklipy. Její další novinkou (nejedná se ale o řadové album) je CD Unlimited, jenž obsahuje písně, které Hilary na svá alba nepoužila...

Hilary taky hrála ve filmu Saffety Glass a Greta.

Hilary má také svojí modní značku Stuff by Hilary Duff Pod touto značkou navrhuje oblečení pro teenagery, ale také pro barbínky. Dále šperky, boty, parfémy, ložní oblečení... Hilary Duff osobnosti.cz Scary Child

Když je chladněji...

28. srpna 2008 v 13:42 MÓDA

Stockholm

Stockholm
Stockholm syndrome
Stockholm 2:
Stockholm chic
Stockholm Street Style
poly virgin
Stockhom-y-ish
b r [: e e n
sweden look
Helsinki
helsinki girl
helsinki look
one day in helsinki
Shopping in chilly Helsinki with Saara and Heini
cold day in ... finland.
WHAT SHOULD I WEAR TODAY???
Untitled
baby blue flats
Second step:be glamour
Chic woman on the Muni.
Moods Of Norway
Happy Birthday Norway
Winter in Norway
Fjords of Norway
snow
Snow
snow
girly
Autumn Rock I
Rock
Fall
Fall
autumn ?
autumn
autumn
jacket
brown jacket
retro jacket
sweater
Falling Into Pink!
fall
Fall
October...
october
October Outfit
october 2007
October 12, 2007
kacuskyblogisek.blog.cz

Blond vlasy jsou atraktivní

27. srpna 2008 v 13:37 MÓDA

Co vlastně znamená být blond? Je to jen barva vlasů nebo klíč k atraktivnímu vzhledu? Odpověď je každému asi předem jasná - být skutečnou plavovláskou neznamená pouze mít blond barvu vlasů.

Nedávný průzkum prováděný pro firmu Beiersdorf agenturou Bases poodhalil tuto skutečnost nejen z pohledu plavovlásek. "K blond vlasům většinou patří jemný a něžný vzhled. Plavovlásky bývají i přátelštější a přívětivější. Světlé vlasy na první pohled odliší od ostatních žen a jsou velmi atraktivní - zvláště pro muže."

fotoAsi na tom bude něco pravdy, jelikož drtivá většina ženských celebrit či sexuálních symbolů, jako například Marylin Monroe, Sharon Stone, Charlize Theron, Reese Witherspoon či Nicole Kidman jsou, nebo alespoň někdy během své kariéry byly, blondýnkami. "Blond vlasy jsou pro mužský radar nenapodobitelným signálem", vysvětluje Grant McCracken ve své knize Big Hair. To samé platí i pro nás, filmové a televizní diváky: podvědomě vždy považujeme dámu se světlými vlasy za kladnou hrdinku a tmavovlásku za potencionálního padoucha v sukních. Blondýny totiž vzbuzují něco, co ostatní ženy nikoliv: iluzi mládí a nevinnosti!

Skutečně světlé plavé vlasy totiž nalezneme pouze mezi dětmi. Nejpozději během puberty vlasy většinou tmavnou. Světlé vlasy proto nejčastěji symbolizují čistotu, nevinnost, ale i laskavost, plodnost a dokonalost.

fotoStudie dokonce potvrzují, že světlovlasí lidé získají snáze důvěru ostatních. Televizní diváci spíše uvěří zprávy hlasatelům s blond vlasy, než jejich tmavovlasým kolegům. Tato skvělá iluze však dá spoustu práce. Nejdůležitější ze všeho je volba správného blond odstínu. V rámci studie agentury ženy uvádějí: "Nejkrásnější blond vlasy jsou světlé, zářivé se stříbrným či zlatým nádechem. Nejatraktivnější je kombinace několika různých odstínů. Přirozený vzhled jednoznačně vítězí nad lacině působícím odbarvením."

Odborníci na péči o vlasy se však shodují, že blond vlasy, a zvláště ty barvené, potřebují více péče. Přirozeně plavé vlasy zase bývají většinou velmi jemné a tím pádem náchylnější k poškození vlivem slunečního záření, mořské nebo chlorované vody, chladného či horkého vzduchu i apod. Navíc přirozené blond vlasy časem stejně tmavnou a je potřeba oživit jejich odstín barvením či odbarvováním. Ať již patříte mezi přírodní blondýnky nebo důvěřujete svému kadeřníkovi, světlá kštice vyžaduje speciální péči, aby výsledek byl ohromující každý okamžik dne.

Kompletní péče a dokonalý tvar
fotoŘada pro blond vlasy od Nivea Hair Care poskytne citlivým plavým vlasům vše, co potřebují. Speciální patentované složení s panthenolem, výtažky z pšenice a slunečnicových semen dodá barveným, odbarvovaným i přirozeně blond vlasům hedvábnou jemnost. Posiluje a prodlužuje zářivost plavých odstínů a zanechává ve vlasech zlatavé odlesky. Komplex UV filtrů a antioxidantů chrání vlasy před negativními vnějšími vlivy a uchovává jejich zářivý barevný odstín. Vlasy jsou viditelně pružnější, posílené, pevnější a mohou tak dát lépe vyniknout oslnivému lesku blond odstínu.

Šampon pro blond vlasy - pro barvené a přirozeně blond vlasy s vysokým obsahem zvláčňujících látek blonďaté vlasy hloubkově hydratuje, vyživuje a podtrhuje jejich zářivý lesk. Kondicionér pro blond vlasy - pro barvené a přirozeně blond vlasy je kombinací dvou kationových kondicionérů. Zajišťuje okamžité a snadné rozčesávání, aniž by vlasy jakkoliv zatěžoval, vyživuje a posiluje vlasové vlákno a podtrhuje jejich zářivý lesk. Reflexní kúra pro blond vlasy - pro barvené a přirozeně blond vlasy s bezoplachovým složením vlasy intenzivně vyživuje a posiluje. Vlasy nezatěžuje a zanechává je nápadně lesklé a zářivé díky obsahu zářivých mikročásteček. Reflexní kúra vyhlazuje a uzavírá povrch vlasu, působí až do dalšího umytí.

Lak na vlasy a Pěnové tužidlo pro blond vlasy ideálně doplňují řadu pro blond vlasy. Jedná se o jediné stylingové výrobky pro blond vlasy na trhu a splňují veškeré nároky plavých vlasů: chrání jejich odstín díky obsahu speciálních UV filtrů, poskytují dlouhotrvající pevnost účesu a dodávají blond vlasům oslnivý lesk - bez efektu plihnutí či slepování.

Jemná péče
fotoBarva vašich vlasů potřebuje šetrnou přírodní péči. Ať už máte svou přirozenou barvu vlasů, nebo barvené vlasy, můžete je ještě více rozzářit díky nové řadě šampónů a kondicionérů Colour Solutions od Oriflame. Nové šampóny a kondicionéry pečují o bohatost a intenzitu blond vlasů a díky unikátnímu složení pomáhají dlouhodobě uchovat odstín i barveným vlasům. Šampóny smyjí nečistoty a přebytečnou mastnotu z vlasů a pokožky hlavy. Kondicionéry pak vlasy vyživují a hydratují.

Barvu posilující šampón Honey Blonde s jedinečnou složkou zvyšující lesk blond vlasů. Jemně smývá nečistoty a zanechává vlasy krásné a zdravé díky výtažkům z citronu a slunečnice.

Po použití použijte přírodní kondicionér Honey Blonde obohacený o výtažky z citronu a slunečnice, díky kterým hydratuje blond vlasy a dodává jim zdraví a sílu a udržuje jejich barvu sytou a zářivou.

Perfektní barva
fotoAktuálním tématem č. 1 je pro kadeřnické salony takový styl barvení, kdy vlasy působí jako by ani nabarvené nebyly. To, co ženy chtějí, je vypadat naprosto přirozeně, svěže a originálně. S novou technologií od Welly se tak kadeřník stává malířem - umělcem, který vytvoří na vlasech nádherné dílo, které nebude připomínat neživé paruky. S unikátní technikou barvení Freestyle Colors Painting lze docílit dokonale přirozené barevné variace přesně na míru. Žádná kombinace se neopakuje dvakrát. Každá je jiná, ale každá vypadá stejně přirozeně jako vaše vlastní barva.

Už žádný alobal na hlavě - jen štětec, ruka kadeřníka a jeho fantazie. Teď je možno s Wella barvami skutečně malovat! Už žádné na pohled "tvrdé" barevné přechody a znatelné odrosty na vlasech - jen přirozené pramínky a neznatelné barevné variace, prolínající se s hravou lehkostí.

S Freestyle technologií lze zesvětlit vlasy postupným zjemňováním přirozené barvy. Tento efekt je vhodný pro rovné nebo vlnité vlasy jakékoli síly v minimální délce 10 cm. Jemné, proudící toky barev vytvářejí ve vlasech vznešený obraz. Jedná se o přirozenou estetiku pro vysoce náročné zákaznice.
Marilyn Monroe
i4youforever.blog.cz

Upravené fotky

26. srpna 2008 v 9:11
free-forest.blog.cz
www.scarychild.blog.cz

Zase a opět doplňky

26. srpna 2008 v 9:11 MÓDA
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/tarina_nkr03u8-700700-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/dcj_kjn26-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Name: Red Chandelier Long Earrings Crystals Item:#06069 Price:$9.00
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/dcj_dyn480-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/dcj_dyn179-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/noir_nknpsu_g-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/embr_ballerina-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/dcj_dyn061-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/tt_nb09u6-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/TT_NB09U6-7T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/dcj_dye458-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/noir_epnpny_g-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/embr_hcluster-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/tt_e18s8_blk-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/avm_1117e_blk-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/tt_e07fh5-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/tarina_rkr01u8_yelblk-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://shop.80spurple.com/v/vspfiles/photos/tarina_rkr01u8_pur-2T.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.fredflare.com/display_images/4273_D.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.fredflare.com/display_images/4373_D.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.fredflare.com/display_images/3609_D.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.fredflare.com/display_images/3932_C.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.fredflare.com/display_images/3990_C.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.fredflare.com/display_images/772_C.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.fredflare.com/display_images/2135_C.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Name: Turquoise Beads Long Earrings Item:#06075 Price:$4.99
Name: Black Chandelier Earrings Crystals Item:#06034 Price:$7.99
kacuskyblogisek.blog.cz

Back to school...

26. srpna 2008 v 9:11 MÓDA
school in style
School style.
School Style
School style:)
school style
School Style
School in style
back to school style [:
Sierra's School Style
Back to School in Style
Back To School In Style.
jusst walkinn
Meeting for Coffee
Black anf Cool
casual cute
casual
casual
casual
casual♥
casual :)
casual..
Casual
casual
casual
casual
casual
kacuskyblogisek.blog.cz

Chcete poslat MM...?

24. srpna 2008 v 16:11
Tohle všechno mám stažené pokud budete chtít něco poslat na mail stačí mi napsat na : marilyn-manson-is-god@seznam.cz a já se pokusím vám poslat zvolenou písničku:D Scary Child
CD: 1.Pre Reznor- Portrait of an American Family-1993
2. Portrait of an American Family-1994
3.Smells Like Children(Uncut version)-1995
4.Antichrist Superstar -1996
5. Mechanical Animals-1998
6.The Last Tour on Earth-1999
7.Holywood-2000
8.Dancing With The Antichrist-2002
9.The Golden Age of Grotesque-2003
10.Eat Me ,Drink Me-2007
Covers:
 1. Down In The Park-Gary Numan Cover
 2. Golden Years-David Bowie Cover
 3. I Put a spell on you -CCR cover
 4. Personal Jesus-Depeche Mode cover
 5. Suicide is Painless-Johnny Mandel cover
 6. Tainted Love-Soft Cell cover
 7. Working class Hero-John Lennon cover
 8. Sick City -Charles Manson cover
 9. Surrender-Cheap Trick cover-live
 10. The KKK Took My Baby Away-Ramones cover
 11. Terrible Lie -NIN cover-acoustic
 12. Sweet Dreams-Eurythmic-cover
 13. Rock ´N´Roll Nigger-Patti Smith cover
 14. Come Together -Beatles cover-live
 15. Five To One-The Doors cover
 16. Like A Virgin -Madonna cover
 17. Mirror People -Love and Rockets cover
 18. A Rose And A Baby Ruth-Geoge Hamilton-cover
 19. Get My Rocks Off-Dr.Hook -cover
 20. Highway To Hell-AC/DC-cover
 21. I got you -Split Enz-cover
 22. Twiggy-I only Wanna Be with You-Dusty Springfield
manson
The Singles:
1. Dope Hat -1994
2. Get Your Guán-1994
3. Lunchbox-1995
4. Sweet Dreams-1995
5. Antichrist Superstar Promo-1996
6. Man That You Fear-1996
7. Long Hard Road Out Of Hell-1997
8. Remix and Repent-1997
9. The Beautiful People(1 and 2)-1997
10. Tourniquet (UK 1 and 2)-1997
11. The Dope Show-1998
12. The Nobodies-1998
13. Coma White-1998
14. Astonishing Panorama Of The Endtimes-1999
15. I Dont Like The Drugs ( But The Drugs Like Me)-1999
16. Rock Is Dead-(1 and 2)-1999
17. Disposable Teens ( Disk 1 and 2)-2000
18. Hollywood Tour Promo-2000
19. Working Class Hero-2000
20. The Fight Song-(1 and 2)-2001
21. Tainted Love-2002
22. This Is The New Shit-2003
23. mOBSCENE-2003
24. Personal Jesus-2004
25. The Nobodies Against All Gods Mix-2005
Live:
1. Portrait Release Party-94
2. Dead To The World Tour
3. Guns,God And Goverment
4. Against All Gods
Cameos:
1. DMX-The Omen -Feat.MM
2. Eminem-Way I Am-Feat. MM
3. Godhead-Break You Down-Feat.MM
4. Rasputina And Marilyn Manson-Transylvanian…
Soundtracks:
1. Blair Witch 2
2. Detrit Rock City
3. Not Another Teen Movie
4. Resident Evil
5. Saw 2
6. Party Monster
7. Howard Stern´s Private Parts
8. Celebrity Deathmatch
9. Dead Man On Campus
10. Lost Highway
11. Spawn
12.Tim Burton's The Nightmare Before Christmas
13. Queen Of The Damned
Other: Marilyn Manson And The Spooky Kids

Lindsay Lohan-fotky

24. srpna 2008 v 16:11
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
Scary Child

Lindsay Lohan-životopis

24. srpna 2008 v 16:11
Lindsay Lohan se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem byla komedie Zpoveď královny střední školy (Confessions of A Teenage Drama Queen). Zahrála si take ve filmu Protivný sprostý holky.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Linsday Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.

Získala MTV Award za film Mezi námi děvčaty. Za Hebie fully loaded získala Kids Awards. Tento rok dokonca MTV music awards moderovala Lindsay Lohan osobnosti.cz Scary Child