Říjen 2008

Poslední fotky Marilyn Monroe

30. října 2008 v 9:50

Poslední erotické fotky Marilyn Monroe


Světoznámý fotograf se soudí o erotické snímky Marilyn Monroeové, které vznikly před její smrtí.
Dnes osmapadesátiletý fotograf Bert Stern byl úplně posledním, který mohl na vlastní oči obdivovat bujné sexy vnady nejslavnější blondýny historie, herečky Marilyn Monroe, než byla o šest týdnů později nalezena mrtvá po předávkování drogami. V roce 1962 s ní nafotil lechtivou sérii erotických fotografií, na nichž nahá Marilyn svůdně pózuje skryta pouze za pruh průsvitné bílé látky, které jsou známé pod názvem Marilyn Monroe - The Last Sitting.
Několik fotek mu však bylo ukradeno.Poslední série snímků zachycující takřka hmatatelný sexappeal slavné ikonické herečky je známá pod názvem Poslední sezení a má takřka astronomickou hodnotu. Stern snímky nabídl v létě 1962 erotickému magazínu Eros a právě v té době zjistil, že jich několik chybí. Ztracené snímky se záhadně objevily až v těchto dnech, kdy je fotoeditoři Michael Weiss a Don Penny nabídli v aukci k prodeji.

Stern proti nim okamžitě prodal trestní oznámení pro krádež a nezákonné obohacování. Obvinění však tvrdí, že fotky neukradli, ale našli v odpadcích.

"Fotky Marilyn Monroe jsme našli kolem roku 1973 v odpadcích na Manhattanu. V žádném případě jsme je nikomu neodcizili. Máme proto na ně právo," hájili se fotoeditoři, po kterých chce Stern vysoudit téměř dva miliony dolarů.
kacuskyblogisek.blog.cz


Víte,že...?-13.

29. října 2008 v 7:58
…v Písku byla vyhlášena republika již 14. října 1918, tedy o 14 dní dříve než ve zbytku země?
…plocha tenkého střeva člověka je velká asi jako plocha tenisového hřiště?
…technologie DVD+RW vznikla proto, že licence na původní DVD-R(W) byla příliš drahá?
japonština má několik úrovní mluvy pro vyjádření zdvořilosti?

wikipedia.cz

Soubor:Písek od Lávky(2).jpg
Every Day

25. října 2008 v 20:04 MÓDA
university style

university.

university

university

MM sobota 18.10 2008

21. října 2008 v 17:24
V sobotu 18. října proběhlo v L.A. předávání cen Spike TV Scream Awards, jehož hosty byli i Marilyn s Twiggym. Marilyn uváděl kategorii "Nejpamátnější překlep" a podle dostupných fotek byl v ten večer asi ve staré dobré náladě

Stránka Bloody-disgusting.com uvedla informaci, že cestou na after party se Manson krátce rozpovídal o připravovaném albu. Údajně se pomalu dokončuje, respektive je skoro hotovo. Pokud by se prý mělo přirovnávat k předešlé tvorbě MM, tak nejblíže má k albu Antichrist Superstar.

Smrt Gidgeta Geina

19. října 2008 v 17:41
Ve čtvrtek 9. října se objevila zpráva, že bývalý basák kapely Marilyn Manson and The Spooky Kids, Gidget Gein (vlastním jménem Bradley Stewart), byl nalezen mrtvý ve svém doma ve městě Burbank (Californie). Příčinou smrti bylo předávkování heroinem.

Gein, který, se dožil 39. let se původně k Mansonovi přidal jako basák v roce 1989 a v kapele působil až do roku 1993, kdy byl z kapely vyhozen právě kvůli problémům s drogami. Jeho místo zaujal Twiggy. Gidget se poté dal na vlastní hudební dráhu a založil skupinu The Dali Gaggers.
V roce 2003 s Mansonem spolupracoval ještě jednou, a to když se objevil v klipu (s)AINT. O rok pozdeji se pod přezdívkou GOLLYWOOD začal živit pořádáním uměleckých a módních show v Hollywoodu.
9. říjen 2008 je tak smutným dnem nejen pro rodinu a přátele Brada Stewarta, ale také pro mnoho Mansona znalých fanoušků, jenž si tohoto muže budou navždy pamatovat spíše jako poněkud výstředního hudebníka a umělce, Gidgeta Geina.

marilynmanson.cz

R.I.P.-GG
Leháro

19. října 2008 v 17:41 MÓDA
Crocheted Beret.

Rafinované

18. října 2008 v 8:32 MÓDA
Kate Face


Dita's Show

15. října 2008 v 13:41