Leden 2009

Dita na přehlídce Elie Saab

31. ledna 2009 v 11:00
Dita Von Teese

Dita Von Teese

Dita Von Teese

Dita Von Teese

Dita Von Teese


kacuskyblogisek.blog.cz


Hit!!!!

31. ledna 2009 v 10:59 MÓDA
Cameo


Barefooted in NY

What do you want......Truda Grosslichtová-životopis

29. ledna 2009 v 19:56


Truda Grosslichtová byla česká herečka a zpěvačka, úspěšně hrající i ve Francii, Německu a dalších zemí. Zajímavé je že nic nevíme o jejím životě a tudíž je jedna z nejzáhadnějších českých hereček. Ve třicátých letech však byla velmi populární a byla řazena ktakovým hvězdám jako Lída Baarová, Adina Mandlová, Nataša Gollová, Věra Ferbasová nebo Jiřina Štěpničková a další.

Korzety

29. ledna 2009 v 19:55 MÓDA
BLACK

YELLOW
Be Happy =]

Very Sexy

29. ledna 2009 v 19:39 MÓDA
and we'll all float on ohkay..


fashionmodel


Hanging with Paris


The Laundromat [RP].v
kacuskyblogisek.blog.cz

Kabáty

29. ledna 2009 v 19:39 MÓDA
Twilight Tealzadatak lallabye


Pruhy

27. ledna 2009 v 15:46 MÓDA
stripes


A lot of this stuff is Chanel.

Film: Stalo se

25. ledna 2009 v 19:23 FILMOGRAFIE
Další dynamický thriller s nečekaným začátkem, prostředkem i koncem. Přesně tak, jak to umí jen opravdový mistr napětí, režisér M. Night Shyamalan. Mohli jsme to vycítit šestým smyslem, viděli jsme znamení a teď se to stalo. Na světě se objevila úplně nová epidemie - rychle se šíří a je smrtelná. Jejím nejhorším symptomem je pak naprostá ztráta základního pudu každého jedince - pudu sebezáchovy.

Elliot Moore učí přírodní vědy na střední škole ve Filadelfii. Když napříč Spojenými státy udeří tajemná smrtící epidemie, vyrazí spolu se svou ženou Almou, kolegou z práce Julianem a jeho osmiletou dcerou na zběsilý útěk před katastrofou. Míří do Pensylvánie, kde očekávají, že se jim na farmách mimo dosah velkých aglomerací podaří přežít stále intenzivněji se šířící hrozbu. Velmi záhy však začne být jisté, že v bezpečí nebude nikdo a nikde.

Režisér M. Night Shyamalan (Šestý smysl, Znamení) přichází s dalším ze svých paranoidních thrillerů, které se vyznačují neočekávanými zvraty, temnou atmosférou, promyšleným budováním napětí a nečekanými pointami.

Film Stalo se je návratem k poetice, kterou diváci i kritici tolik oceňovali v jeho prvních filmech. Příběh filmu je zahalen tajemstvím, ale už z prvních záběrů a informací od studia je jasné, že hlavním tématem bude lidská schopnost přežít i v té nejkrajnější situaci, kdy se rozpadá tradiční svět a přestává mít jakýkoliv smysl.Shyamalan je režisér, který analyzuje moderního člověka skrze jeho strach a agresi vůči ostatním. Příběh je tedy zatím asi nejděsivější variantou tohoto zkoumání, protože tady nejde o duchy nebo mimozemskou civilizaci, ale o lidi samé, kteří vlastně za zkázu ve snímku Stalo se zodpovídají.

Tento tvrdý film tak kromě velké porce napětí přináší i pohled na nás a na to, jak by se člověk zachoval tváří v tvář nečekané, drtivé globální katastrofě.

Stalo se


Trička s cooooool potisky

25. ledna 2009 v 19:23 MÓDA
that's so fierce

Untitled
Untitled
jwlf-rave rave rave
kacuskyblogisek.blog.cz


Mašle

25. ledna 2009 v 19:22 MÓDA
Senza titolo

Horor Dům voskových figurín

24. ledna 2009 v 11:27
Víkend, který začíná jako jeden velký úlet, se pro partu šesti přátel stává hrůzným bojem o přežití. Z jejich cesty na každoroční největší fotbalové utkání univerzit se stává noční můra v okamžiku, kdy jsou Carly, Paige a jejich přátelé nuceni přespat v lese. Již tak stísněnou atmosféru ještě zhorší hádka s tajemným řidičem kamiónu, a Carly má co dělat, aby usmířila svého přítele Wadea se bratrem Nickem. Když se ráno vzbudí, zjistí, že jejich auto bylo někým záměrně znepojízdněno. Není se tedy co divit, že přijmou nabídku odvozu do města Ambrose, které je široko daleko jediným lidským sídlištěm. Když se dostanou na místo, okamžitě je upoutá největší atrakce - Trudyho muzeum voskových figurín, které je plné soch, jež vypadají jako živé. A zanedlouho přijdou na šokující důvod toho, co jim dává tak realistické vzezření. Jakmile přátelé odhalí temné tajemství města, začne je pronásledovat šílený zabiják a oni stojí na počátku krvavé bitvy o přežití. Skupina se musí probít z města a nebo se navždy stát součástí sbírky Domu voskových figurín ...

Tento horor jsem si nahrála a díky Bohu jsem se na něho dívala ve dne jinak.....

Originální název: House of Wax
Žánr: Horor
Rok výroby: 2005
Režie: Jaume Collet-SerraDům voskových figurín

Dům voskových figurín


Dům voskových figurín