Leden 2009
Stříbrné šperky

10. ledna 2009 v 19:41 MÓDA
Jak dodat jinak fádnímu modelu šmrnc? Jak vykouzlit z běžných plesových šatů róbu s velkým r? Použitím doplňků! Pokud příliš neholdujete bižuterii a dáváte spíše přednost kvalitním a elegantním šperkům, pak je následující článek přesně pro Vás.
Preferujete-li zlato, ale to žluté Vám nesluší, nebo už Vás omrzelo, jistě si zamilujete jeho bílou variantu. Je decentní a nevtíravá a perfektně ladí ke všem barevným variacím.

Forzieri

Mezi špičkami, co se týče šperků z bílého zlata, jednoznačně vyniká italská značka Forzieri, která byla založena roku 1994 ve Florencii. Nevěnuje se pouze šperkům, ale také oblečení, kabelkám, hodinkám a jiným doplňkům. Je pravda, že tato značka není finančně dostupná pro každého, výrobky jsou totiž navrhovány italskými designéry a jejich práce je hodně ceněná. Šperky jsou ručně vyráběné, zdobené především bílými diamanty, černými diamanty nebo safíry.

Del Gatto

Další italskou značkou vyrábějící šperky je Del Gatto, která vznikla již v 19. století a specializuje se na medailonky a šperky zdobené perletí z korálů a lastur. Každý šperk je zdoben speciální technikou, která se udržuje v tajnosti po celé generace.

Orlando Orlandini

Pokud máte rádi jemné šperky, tak jemné, jako by je někdo vyfoukal z cukrové vaty, určitě se budete rozplývat nad náhrdelníky italské značky Orlando Orlandini. Jsou ručně vyráběné s nezvyklou pečlivostí dílek po dílku. Firma Orlando Orlandini má dokonce svoji vlastní školu zaučující nové klenotníky.

Torrini

Výborný kompromis mezi žlutým a bílým zlatem nabízí italská značka Torrini, jejíž kořeny sahají až do 14 století. Elegantně kombinuje žluté a bílé zlato. Stejně jako značky Forzieri a Del Gatto nepatří značka Torrini k nejlevnějším a dopřát si nějaký ten kousek vyžaduje pár desítek i set tisíc.
Kdo však někdy podobný luxusní kousek nosil, dá mi za pravdu, že ušetřit si na něj se rozhodně vyplatí. Ta výjimečnost, elegance a jedinečnost, které Vám šperk dodá, rozhodně stojí za to!


Fotky na www.luxurymag.cz

Kraťasy

10. ledna 2009 v 19:41 MÓDA
Untitled


Animals

10. ledna 2009 v 19:41 MÓDA
There's no shoulder here to lean on, I'm walking all on my own

Untitled
Marilyn má narozeniny!

5. ledna 2009 v 11:50
Dnes je 5.ledna 2009 a excentrický rocker Marilyn Manson má 40. narozeniny!!!!

Gratulujeme !! A přejeme kromě zdraví,štěstí a lásky taky drsná CD a hodně inspirace!!!!

Marilyn Manson


Till má narozeniny!

4. ledna 2009 v 15:26
Ano je to tady dnes má své 46. narozeniny zpěvák skupiny Rammstein Till Lindemann.

Gratulejeme !! A taky přejeme hodně štěstí a zdraví a hlavně mnoho nápadů na další cool počiny Rammstein!!!!!!!

Till Lindemann

Kids...?

2. ledna 2009 v 15:36 MÓDA
candy coat and cover up
Turn around and say goodbye