Květen 2010

Lady...♥

26. května 2010 v 20:55 MÓDA
Lady...♥
www.scarychild.blog.cz

Peter Fox -písničky ♥♥

23. května 2010 v 10:42 HUDBA

www.scarychild.blog.cz

Dobová krása♥

19. května 2010 v 16:16 MÓDA
Dobová krása ♥
www.scarychild.blog.cz

Be Free ! ♥

16. května 2010 v 11:17 MÓDA
Be Free !! ♥
www.scarychild.blog.cz

Seriál Berlin, Berlin

15. května 2010 v 11:34 FILMOGRAFIE


Konečne. Konečne maturita, konečne voľná! Konečne na dovolenku s priateľom Tomom. Ale Tom ide do Berlína. Jeden list a Lolle ide nočným vlakom za ním. Stretne Toma na trhu. Je šokovaná: Tom sa práve vášnivo bozkáva s Bernadette. Rýchlo preč! Pri úteku zhodí Lolle jednu blondínku, ktorá spadne do kopy vajec pred jedným zo stánkov. Nebudem plakať!, hovorí si Lolle, keď jej stekajú slzy po tvári. Lolle sa schová u bratranca Svena, najprv iba na jednu noc. Druhý deň. Lolle je späť na trhu, Tom sa bozkáva s nejakou inou a je tam aj blondína. Lolle chce svojho Toma späť. Blondína Rozalie má rovnaký problém : ľúbi Bernadette a chce ju získať späť. Duo Lolle Rosalie sa vláme do bytu Bernadette, sú však takmer odhalené a musia ukryté v skrini pozorovať ľúbostný akt zamilovanej dvojice. Späť na ulici. Lolle má toho už po krk. Rosalie, ktorá je momentálne bez strechy nad hlavou, chce odísť. Lolle sa ale nevzdáva. Poznám tu jeden byt a mám nápad, ako tých dvoch dostaneme od seba...!, prehovorí Lolle Rosalie. Aj takto môže vzniknúť priateľstvo...  
csfd.czwww.scarychild.blog.cz
Felicitas Woll...Carlotta 'Lolle' Holzmann
Jan Sosniok...Sven Ehlers
Matthias Klimsa...Hart
Sandra Borgmann...Rosalie Butzke
Matthias Schloo...Alex Weingart
Rhea Harder...Sarah Hermann
Maverick Queck...Tuhan
Alexander Scheer...Lenny
Alexandra Neldel...Vero Gol-Sawatzki
serialzone.cz

Uuuuaaa:D

15. května 2010 v 9:37 MÓDA
Uuaaa:DD

www.scarychild.blog.cz

Film Barfuss

12. května 2010 v 17:41 FILMOGRAFIE
Nick Keller (Til Schweiger) nemá v životě na růžích ustláno. O práci přichází jak na běžícím páse a jeho rodina, především jeho nevlastní otec Heinrich (Michael Mendl) a jeho bratr Viktor (Steffen Wink), ho považuje za úplného budižkničemu. Jen jeho matka (Nadja Tiller) ho ještě nezatratila. Jako poslední šanci mu na úřadu práce dohodí místo uklízeče na psychiatrické klinice, kde díky jeho nepozornosti jeden z pacientů vypije půl láhve čistícího prostředku a kde se mu také podaří na poslední chvíli zabránit tomu, aby si mladá Leila (Johanna Wokalek) vzala život. Ani jedna z těchto události nezůstane bez následků. Nick dostane padáka a je úplně na dně. Leila pak svého zachránce potají sleduje a večer stojí před jeho dveřmi, v noční košili a bosá. Nick se své pronásledovatelky snaží zbavit, ale marně. Leila se rozhodla, že už s ním zůstane navždy. Nick, který ve svém životě ještě nebyl za nikoho zodpovědný, a Leila, která vidí svět užaslýma dětskýma očima, se vydají na cestu k Nickově rodině, Nickův bratr Viktor se totiž žení. Během této cesty se tento neslučitelný pár musí společně prát se životem, což je čím dál více sbližuje.
www.scarychild.blog.cz

Díky!!!!!!!!!!!

12. května 2010 v 16:31 KONTAKT
Moc díky všem za přízeň k mému blogu, návštěvnost stále roste. Velmi si toho vážím.

Přeji pěknou zábavu s www.scarychild.blog.cz


www.scarychild.blog.cz

Kamila Moučková-zajímavosti

12. května 2010 v 16:26 DÁMY
Kamila Moučková,*8.4.1928 - rozhlasová a televizní hlasatelka

dcera komunistického novináře a politika Viléma Nového bývalá manželka herce M.Williga a bývalá životní partnerka Jiřího Zahajského. Studovala na reálném gymnáziu, po osvobození působila krátce jako herečka v oblastních divadlech v Teplicích a Jihlavě, pak jako hlasatelka pražského Čs.rozhlasu a hlasatelka a moderátorka zpravodajských pořadů Čs.televize.
Mezitím zanechala v české kinematografii několik důkazů o své původní herecké profesi, hrála ve filmech: Zvony z rákosu, Slovo dělá ženu, Tereza. Délka polibku devadesát, Dva tygři.
Za to, že se v období demokratického procesu podílela na protikomunistickém vysílání televize i rozhlasu, byla s nástupem normalizace z ČT propuštěna. V 70. a 80. letech pracovala v příležitostných zaměstnáních a další persekuci čella jako signatářka Charty 77 a aktivistka disentu. Počátkem 90. let působila znovu v ČST, od roku 1994 spolupracuje s různými rozhlasovými stanicemi.
Skutečně ji zná snad celý národ. Patřila k počátkům Československé televize, její jméno je spjato se živým zpravodajským vysíláním 21. srpna 1968, odkud ji přímo ze záběru odvedli ruští vojáci.

Obálka titulu Barvy života - Hosté Kamily Moučkové


Kniha inspirovaná pořadem Barvy života se stejně jako pořad se snaží akcentovat aktivní stárnutí a užívání všech "barev života". Inspirátorkou pořadu a zasvěcenou průvodkyní knihy je bývalá moderátorka, paní Kamila Moučková. Spolu s autorkou čtenářům předestírá rozhovory s devětadvaceti osobnostmi, které byly jejími hosty v televizním studiu a mají na téma aktivního stáří rozhodně co sdělit. Jsou mezi nimi taková jména jako Richard Honzovič, Olga Čuříková, Olga Sommerová, Jan Špáta, Libor Pešek, Marta Kubišová, Eva Pilarová, Josef Zíma, Josef Vinklář, Stanislav Zindulka, Soňa Červená, Jan Kristofori, Václav Postránecký, prof. Zdeněk Dienstbier a další. Kniha je příspěvkem k výročnímu roku "osudových osmiček" v českých dějinách. Kamila Moučková má v roce 2008 kromě historického spojení s rokem 1968 ještě jednu významnou osmičku - v tomto roce oslavila krásné jubileum, osmdesát let plného a aktivního života.

knizniweb.cz

www.scarychild.blog.cz

Cookies...

12. května 2010 v 16:18 MÓDA
Cookies...
www.scarychild.blog.cz

Seriál Profesionálky

9. května 2010 v 20:00
 TV Prima bude vysílat v úterý 11.5.2010 ve 22.30  první díl seriálu Profesionálky.


Obsazení:

Hlavní postavy

Angie Harmon...Lindsay Boxer 
Laura Harris...Jill Bernhardt
Paula Newsome...Claire Washburn
Aubrey Dollar...Cindy Thomas
Tyrees Allen...Warren Jacobi 
Rob Estes...Tom Hogan 
Linda Park...Denise Kwon

Originální název: Women's Murder Club
Rok výroby : 2007


www.scarychild.blog.cz

Like Czech Flag..♥

7. května 2010 v 14:25 MÓDA
Like Czech Flag...
www.scarychild.blog.cz

At the University...♥

4. května 2010 v 19:32 MÓDA
At the University
www.scarychild.blog.cz