Červen 2010

Amy

30. června 2010 v 20:11 MÓDA
Amy
www.scarychild.blog.cz

Pilates ♥

30. června 2010 v 20:09 MÓDA
Cvičební technika pojmenovaná po jeho zakladateli, Josephu Hubertus Pilates, vznikla ve dvacátých létech minulého století. Teoreticky vychází z jógy a dalších východních cvičebních metod, prakticky s nimi ale cvičení pilates spojeno není. Stejně jako například jóga, je i pilates zaměřeno na člověka samotného, má pozitivní účinky na jeho psychiku, stejně jako na pozitivní myšlení. Pilates bylo však vyvinuto pro novodobou kulturu a moderního člověka, i když se o východní kultury dále a hlouběji nezajímá. 

Cvičební metoda pilates je založena na hlubokém a propracovaném dýchání, které zcela a dokonale uvolní svalové napětí. Často tak ze cvičebních sálů slýcháme hluboké nádechy nosem a hlasité výdechy v podobě dlouhého znění souhlásek "ššš". Cvičení pilates je sestaveno z jednotlivých protahovacích i posilovacích cviků, které se provádí jak ve stoje, tak vleže či vsedě na podložce. Začíná se celkovým protahováním těla, a to i konečky prstů u nohou. Jednotlivé cviky na sebe navazují plynule a cvičí se opravdu pomalu. Nejde o žádné škubavé pohyby. 


Cvičební metoda pilates vám pomůže posílit a uvolnit hlavně povolené zádové svaly z věčného sezení u počítače, ale také zpevnit ostatní svaly bederní, břišní, hýžďové, stehenní i pažní. 

Doporučuji !!!

30. června 2010 v 20:07 LITERATURA
Kniha:

Bohyně 
Tajné životy Marilyn Monroe

Anthony Summers

ObálkaMám ji doma , pořídila jsem ji za pouhých 99 Kč v prodejně Levné Knihy.Je velmi poutavá, a nedáte ji z ruky, to mi věřte (čtu i na zastávce :D)

Terča

www.scarychild.blog.cz

Nový design ♥

30. června 2010 v 20:01 KONTAKT
Líbí? 


Božská Marilyn Monroe ♥

Marilyn Monroe ♥
www.osobnosti.cz
www.scarychild.blog.cz

Božská Marilyn ♥

30. června 2010 v 19:49 DÁMY

www.scarychild.blog.cz

We love you, Adrien Brody ♥

28. června 2010 v 11:24 MÓDA
We love you, Adrien Brody
www.scarychild.blog.cz

Ptáci v trní

27. června 2010 v 10:46 LITERATURA
Ptáci v trní:

Jeden z nejúspěšnějších příběhů všech dob natočený podle románového bestselleru Colleen McCulloughové se odehrává v Austrálii na ovčí farmě Drogheda a pokrývá více než 42 let života římskokatolického kněze Ralpha de Bricassarta, svádějícího neustálý boj mezi jeho kněžským posláním a tělesnou touhou k dceři místního farmáře Meggie.

Podle tohoto slavného románu byl také natočen seriál, který bude vysílat TV Prima. Začíná v neděli 27.6.2010 ve 20:00.obrazek


sms.cz
www.scarychild.blog.cz

Film: Pianista- The Pianist

26. června 2010 v 19:22 FILMOGRAFIE
VE VARŠAVSKéM RáDIU ZNí CHOPINOVO NOKTURNO V C MOLL... Wladyslawu Szpilmanovi, skvělému pianistovi, je právě 28 let. Německá vojska přicházejí do Varšavy a židé se musí podřizovat ponižujícím příkazům. Brzy je Szpilmanova rodina nucena prodat obrazy, stříbro, nábytek a nakonec i drahocenné piano. Další ranou je rozhodnutí o tom, že všichni židé budou umístěni do uzavřeného areálu obehnaného vysokÝmi zdmi - na místo, které vstoupí do dějin jako Varšavské ghetto... Film je držitelem 3 Oscarů: Režie - Roman Polanski Scénář - Ronald Harwood Nejlepší herec v hlavní roli - Adrien Brody


PIANISTA

filmy-online-zdarma.cz

The Pianistwww.scarychild.blog.cz

Václav Moravec ♥

26. června 2010 v 19:21 PÁNOVÉ

PhDr. Václav Moravec je český redaktor a moderátor.

Absolvoval Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy (FSV UK), kde získal titul doktor filozofie. Nyní tam působí na Institutu komunikačních studií a žurnalistiky jako odborný asistent. Je také dlouholetým členem pedagogické komory Akademického senátu FSV.

Od roku 1992 působí jako redaktor a moderátor, prošel rádii Profil, Český rozhlas, Evropa 2, Frekvence 1, v letech 1996-1999 externě spolupracoval s televizí Galaxie. Od února 2001 až do jejího uzavření 31. ledna 2006 byl redaktorem a moderátorem české sekce rádia BBC, moderoval pravidelné publicistické relace a od března 2001 také každý všední den pořad Interview BBC.

V roce 2004 začal moderovat diskusní pořad České televize Otázky Václava Moravce. Moderování v televizi se rozhodl ukončit v květnu 2005, k moderování pořadu se však 7. srpna 2005 opět vrátil. V současnosti také moderuje každodenní interview Impulsy Václava Moravce na Rádiu Impuls.

Roku 2003 obdržel za moderování pořadu Interview BBC Cenu Nadace Českého literárního fondu Novinářská křepelka pro novináře ve věku do 33 let. V roce 2008 se stal nejoblíbenější osobností televizní publicistiky za rok 2007 v divácké anketě TýTý.
wikipedia.cz

Václav Moravec

www.scarychild.blog.cz

Sedm věcí, které nepatří k pravé dámě ♥

24. června 2010 v 16:12 MÓDA
Tetování :

Dříve tetování zdobilo výhradně tělo vojáků, námořníků, pirátů, mafiánů a pankáčů. Asi před 10 lety tato ozdoba na tělo nějakým zázrakem se dostala do módy. Slečny, které bychom teoreticky mohli zařadit ke kategorii "Nižší střední třídy", si zamilovaly tetování a začali jej nanášet na nejexotičtější místa svého těla. Bohužel, narozdíl od ošklivé obuvi, v poslední době také populární, tattoo nemůžete nechat v "sekáči" a zapomenout ne něj jako na zlý sen. 

Lidé určitého typu považují tetování za něco "extra". Jiní jsou přesvědčení, že tetování je jako graffiti na zdech chrámu duše. Lze ale se vší jistotou tvrdit: tetování svědčí o tom, že jeho nositelka nepatří ke smetánce společnosti, je tak trochu asociální a chybí jí sebevědomí. Tetování navíc napomáhá k identifikaci osoby, což ještě jednou dokazuje nedostatečnou prozíravost, ba i hloupost některých zločinců, co se zdobí tetováním. 

Melírované vlasy :

Jste blondýna nebo bruneta? Melírování o proužky byly moderní ještě před 10 lety. A vězte, zdaleka ne všichni muži dávají přednost blondýnám. Pokud jste majitelkou nádherných černých nebo kaštanových vlasů, vaše originalita příjemně potěší zrak. Být blondýnkou je asi zajímavější, ale většina obyvatelů planety mají tmavé vlasy. Kromě toho, rozhlédněte se ve svém okolí, kolik blondýnek je mezi vašimi kamarádkami? Pokud většina, je čas obarvit se na brunetu! 

Masivní šperky :

Velké náušnice ve tvaru kruhů - atribut obrazu každé opravdové cikánky. Jestli jste cikánka, pak je vše v pořádku. Popularita takových náušnic vzbuzuje údiv. Možná je to tím, že opticky zmenší hlavu. Ale v kombinaci s tetováním, piercingem a odbarvenými vlasy vás nikdo nebude považovat za pravou dámu a to ani ve tmavém pokoji bez oken. 

Vyčnívající kalhotky :

Ne budeme se přít o to, že kousek kalhotek (zejména "string"), vykukující zpod kalhot, může vypadat velmi eroticky. Ale pouze v případě, že jste majitelkou dokonalé postavy. Avšak podobná "ležérnost" nemusí vyvolat u mužů obdivné záchvaty, jestliže kyprý zadek tělnaté slečny doslova vypadává z džínů. Přejídání, zanedbávání soustavného cvičení, kouření, alkohol - a už to máte! Hodně lidí napadá, proč většina takto oděných slečen procházejí ulicemi s kamennou tváří. Odhalíme vám tajemství. Jedna půlka se snaží tímto způsobem zažehnat již v zárodku možné dvojsmyslné návrhy od kolemjdoucích zástupců "silného" pohlaví a druhá půlka, naopak, je naštvaná, protože jaksi nikdo je s podobnými návrhy neoslovuje! Když je erotika servírována tak otevřeně, nemůže přivábit k jejímu objektu. Erotika je vždy dílem náhody - spadlé znenadání ramínko šatů, na okamžik odhalená punčocha. A co, kdyby jste se takto objevily v zaměstnání? Okamžitě vyvoláte u ženské části pracovního kolektivu pochopitelný odpor. Říkáte, to není možné? A proč? 

Příliš tenké obočí nebo jejich úplná depilace:

Úprava obočí pomůže zvýraznit váš obličej, ale nesmí se s tím přehnat. Některé ženy při vytrhávání přebytečných chloupků jakoby se neuměly včas zastavit a výsledkem je naprosto ztenčené sotva viditelné obočí. Některé jdou ještě dál a dokonce si vlastní obočí naprosto zničí depilací a pak si je udělají tužkou nebo permanentním tetováním. A výsledek? Vypadají jako klaun. A co může být hezčí, než vlastní obočí? Vypadávání vlasů nutně navádí na myšlenku o nějakém onemocnění a to my přece nechceme být nemocné! Není třeba přehánět s úpravou své tváře ve snaze dospět k naprosté dokonalosti a ničit na nás to hezké, co nám příroda dala do vínku. 

Vulgární řeč:

Určitě se najdou muži, kteří vám řeknou, jak jste "cool" dívka, a že umíte tak vulgárně a sprostě nadávat. Ale pozor! Muži vám sotva řeknou, co si myslí doopravdy. Vulgární řeč svědčí o nedostatečném sebevědomí, o nízké kultuře osoby a rozhodně nesluší nám, ženám. Nemůžeme pak chtít od našich protějšků, aby se k nám chovali jako praví džentlmeni a naši ochránci. 

Nadměrné pití alkoholu:

Opít se do prasečího křiku, bezdůvodně se řehtat a padat z nohou uprostřed chodníku může být zábavné, pokud jste aktérkou. Pozorovat to všechno - to už není tak zajímavé. Ba co víc, vypadá to naprosto hnusně. 

A na závěr: nevěřte nikomu, kdo by vám doporučoval pravý opak toho, o čemž jste se právě dočetla. Zůstaňte sama sebou, přirozená, veselá a přátelská. Mějte osud ve svých rukou. 

www.moda.cz 
www.scarychild.blog.cz

3 super songy Lady Gaga

24. června 2010 v 16:12 HUDBA


Teeth
Vanity

Shake You're Kitty


www.scarychild.blog.cz

Pařížská růže ♥

21. června 2010 v 17:04 MÓDA
Pařížská růže...♥
www.scarychild.blog.cz

Lady Gaga -MTV Žena roku

21. června 2010 v 17:04 DÁMY
Byl to rozhodně velký rok pro Rihannu, Beyoncé nebo Miley Cyrus ale není pochyb, že rok 2009 patřil jiné ženě: Lady GaGa.
 Newyorská rodačka Stefani Joanne Angelina Germanotta začala před rokem v naději, že se stane jednou z největších popových superstars na světě. A to se jí v plné míře povedlo: nikdo nebyl větší než ona. Její hity byly všudypřítomné, její koncerty legendární, její kostýmy daleko za hranicí extravagance. Není proto žádným divem že MTV News ji vyhlásili Ženou roku!
Její debut The Fame vyšel 30. října 2008, ale to už měla Lady GaGa jasno: "Současný pop ztratil kombinaci výrazné vizuální stránky s imidží umělce a hudbou. Všechny věci jsou stejně důležité", řekla pro MTV pár měsíců předtím. "Když píšu song, přemýšlím o tom, co budu mít na sobě, když jej budu hrát živě na pódiu. Jde o všechno - performance, hudbu, módu. Chci, aby moje image byla natolik silná, že fanoušci budou chtít jíst, chutnat a lízat každou mojí část."
Tohle vše se jí bez pochyb povedlo. V roce 2009 se stala nejvýraznější popovou hvězdou - ale také postavou světa módy - na mnoho mnoho let dopředu. V krátké době dokázala že je nebývalý hudební talent, samozřejmě i díky jejímu producentovi a spoluautorovi RedOne, a mediální persona první velikosti. Je zároveň legendou i aktuální senzací. Její hudba je taneční pop, má ovšem daleko větší záběr napříč žánry a generacemi fanoušků. A to vše z ní dělá jasnou Ženu roku podle MTV.

mtv.nova.cz


www.scarychild.blog.cz


Paris

15. června 2010 v 15:32 MÓDA
Paris

Lady Gaga ...Alejandro

11. června 2010 v 7:38 HUDBA

www.scarychild.blog.cz

I Love Roses ♥

6. června 2010 v 10:38 MÓDA
I Love Roses ♥
www.scarychild.blog.cz

Vzpomínka na skvělého zpěváka Petra Muka

5. června 2010 v 12:57
Petr Muk se narodil 4. února 1965 v Českém Krumlově. Studoval na stavební průmyslovce v Českých Budějovicích. V mládí hrál na baskytaru a zpíval v různých kapelách (hlavně punkových). 

Sedm let zpíval se skupinou Ocean kterou založil v roce 1985. Kapela se do podvědomí diváků dostala hlavně díky písničce Ráchel. Skupina získala např. Cenu Melodie jako Objev roku v roce 1989 a mnoho dalších. Tuto cenu získala v roce 1992 také další kapela Petra Muka (Shalom). Roku 1992 získala skupina Shalom českou cenu Gramy jako Skupina roku a v tom stejném roce získal tuto cenu také Petr Muk jako Zpěvák roku. S objema skupinami natočil řadu desek. Natočil také maxisingl s Brucem Forestem. 

V roce 1997 vydal své sólové album "Petr Muk". Dále vydává desky, jako jsou Jizvy lásky, Dotyky snu a Osud ve dlaních a DVD Zrcadlo.

V letech 2002 a 2003 získál druhé místo v anketě popularity Český slavík Mattoni, ovšem na úplný vrchol se mu již vrátit nedaří, ikdyž rádia neustále hrají jeho hity, jako jsou Zrcadlo, Bon Soir Mademoiselle Paris a Stín katedrál.

V cenách jako Anděl nedosahoval výraznějších úspěchů. Po roce 2000 vstupuje do světa muzikálů. Hraje v Rusalce, Golemovi, Johance z Arku a Galileovi.

Kratce po natočení své poslední desky V bludišti dnů zemřel.


Povolání: Zpěvák
Datum narození: 4.2.1965
Datum úmrtí: 24.5.2010
Místo narození: Český Krumlov, Československo
Znamení: Vodnář   
Člen skupin: Shalom
Oceán
¨
osobnosti.cz
www.scarychild.blog.cz