Ch. Waltz na roztrhání

8. září 2010 v 18:12 |  FILMOGRAFIE
Rakouský herec Christoph Waltz se stal po získání Oscara za vedlejší roli esesáka Hanse Landy v Hanebných panchartech hollywoodskou hvězdou a američtí producenti se o něj přetahují.


Christoph Waltz si podle očekávání odnesl Oscara za výkon ve vedlejší roli ve filmu Hanebný pancharti.

Christoph Waltz si podle očekávání odnesl Oscara za výkon ve vedlejší roli ve filmu Hanebný pancharti.
FOTO: Amy Sancetta, ČTK/APTarantino zřejmě navždy změnil kariéru talentovaného intelektuála z Vídně.  A Waltz si spolupráci s ním nemůže vynachválit.
"Působí bláznivě a geniálně a určitě tuhle stránku v sobě má, ale na mě to nepoužíval. My jsem velmi precizně pracovali na textu, on tak, aby se to líbilo mně, a já tak, aby se to líbilo jemu," řekl Waltz serveru News.at.

Christoph Waltz, pravděpodobně nejlepší herec v Hanebných panchartech
Christoph Waltz, pravděpodobně nejlepší herec v Hanebných panchartech
FOTO: Bontonfilm

Hanebný pancharti jsou prý jeho nejoblíbenější film od Tarantina vůbec. "Ale něco ho od ostatních odlišuje, v něčem se ve své formě blíží Pulp Fiction, ačkoliv to posunuje dál...od smršti obrazů z poslední doby se posunuje k běžnému vyprávění," míní Waltz.
Svou budoucnost ale s Tarantinem přesto moc nespojuje. Jeho první film, který půjde letos do kin, The Green Hornet, je akční snímek v režii Michela Gondryho, ve kterém dále hrají Seth Rogen, Cameron Diazová a Edward Furlong.
Za rok bude následovat Water for Elephants, drama s Reese Witherspoonovou v režii Francise Lawrence a pak film A Little War of Our Own, o kterém se toho zatím moc neví. Režírovat ho prý má Kevin Costner a Waltzova účast je zatím spíše na úrovni klepů ze zákulisí.

www.novinky.cz

www.scarychild.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama