Prosinec 2010

Silvestr

31. prosince 2010 v 14:49 KONTAKT
Pořádně si užijte Silvestra !!! Mnoho úspěchů, lásky , štěstí a zdraví do  roku 2011!!!!

Vaše Tereza

www.scarychild.blog.cz


Nena und Peter Heppner

31. prosince 2010 v 14:49 HUDBA

Písnička Haus der drei Sonnen


Verze z roku 1985:


Verze 2010 :


www.scarychild.blog.cz

Emma Watson a její nový sestřih

27. prosince 2010 v 18:42 DÁMY
Dle mého názoru Emmě nový sestřih velice sluší...Změna je život !Klikni na celý článek: Více fotek

Veselé Vánoce

24. prosince 2010 v 14:52 KONTAKT
Veselé Vánoce všem , co navštěvují tento blog nebo ho mají jen v oblibě...díky moc za celoroční přízeň !!

PS: Ať pod stromečkem najdete , co jste si přáli !!!! :D

Vaše Tereza


www.scarychild.blog.cz

Nena letos slavila padesátku !!

20. prosince 2010 v 16:29 HUDBA

Německá zpěvačka Nena, jejíž hit "99 Luftballons" v roce 1984 obletěl celý svět, slaví 50. narozeniny.
Nena 2010

Matka čtyř dětí a dvojnásobná babička z Hamburku úspěšně vystupuje už přes 25 let. Nyní  se chystá vyrazit na další turné.  Narodila se 24. března 1960.

Nena tvrdí, že vystupováním před publikem stále znovu dobíjí energii. "Žádný koncert není stejný, každé setkání s lidmi je nové. A tak přistupuji ke všemu …," říká Nena, která odmítá  podlehnout rutině. Život plný překvapení jí prý dodává "neuvěřitelně mnoho síly".

"Strach ze stáří nemám. Stárneme od chvíle našeho zplození. A máme přece celý život na to, abychom se tomuto procesu odevzdali," řekla Nena v rozhovoru s agenturou DPA. Ani za deset let, až jí bude 60, nehodlá se zpíváním skončit. "Dokud mě to baví a naplňuje, budu v tom každopádně pokračovat," slibuje jedna z nejúspěšnějších německých zpěvaček všech dob.

"Nemám recept na šťastný vztah. Láska se ukáže, když nemáme strach a jsme otevření. Jsem zastánce disciplinovaného života," míní Nena, která v životě zažila i tragédii v podobě úmrtí svého prvního dítěte, i tehdy však zůstala u hudby jako u terapie. V době, kdy se nezdálo, že by se ještě kdy vrátila na scénu, produkovala Nena úspěšné dětské desky a snažila se o svůj další hudební vývoj. Nena přiznává, že ve svém věku považuje za nejdůležitější věřit v sebe a věřit v život. "Být přesvědčen, že všechno, co se děje, tak má být. Základní důvěra znamená také oproštění od strachu," míní popová ikona.

Její hit 99 Luftballons se stal v 80. letech světovým hitem, jehož německý i anglický text alegoricky varoval před závody ve zbrojení. Hudbu složil klávesista Neniny skupiny Uwe Fahrenkrog-Petersen, původní německý text napsal její kytarista Carlo Karges. Píseň v roce 1984 vystoupala mimo jiné do čela britské hitparády singlů, v USA dosáhla na druhý stupínek. Anglickou verzi jsme si nedávno připomněli ve filmu Kamarádova holka.

Zatím poslední album nese příznačný název Made in Germany a skalní fanoušky jistě potěší. Je to stále "ta" Nena.www.scarychild.blog.cz

Alexandra Neldel

16. prosince 2010 v 14:54 DÁMY

Alexandra je německá herečka ( 1976)


www.scarychild.blog.cz

Barbie

15. prosince 2010 v 10:44 DÁMY
Každý zná tyto panenky , myslím si , že je vhodné si něco málo o nich povědět....

Dnešní podoba:


Ken Barbie Lagerfeld Colette

Tehdy:

hist03.jpgHISTORIE PANENKY BARBIE - JAK TO ZAČALO? 

Vznikla v roce: 1959 

Začátky Barbie sahají až do třicátých let minulého století. Je to příběh, jaký jsme už všichni někdy slyšeli ... 

... jedna dívka potkala mladého studenta a zamilovala se do něj. Dokončila střední školu a měla sny o svojí velké kariéře v opravdovém světě. Chtěla jít studovat vysokou školu, ale její rodiče byli staromódní a chtěli, aby se spíš držela tradice, vdala se a založila rodinu, než aby trávila další roky studováním knih. A tak šla studovat a zároveň se i vdala. 

Tím mladým manželským párem byli Ruth a Elliot Handlerovi. Narodili se jim dvě děti, holčička Barbie a malý Ken

V polovině 40. let vlastnili Handlerovi firmu na výrobu dřevěných rámů na obrazy. Elliot a jeho obchodní partner vyráběli a Ruth měla na starosti prodej. Elliot začal z odřezků dřeva vyrábět malý nábytek pro panenky a to byl začátek jejich obchodu s hračkami. 

Bylo to v roce 1945, kdy Ruth a Elliot přizvali svého blízkého přítele Harolda Mattsona, aby spolu založili společnost vyrábějící nejznámější a nejúspěšnější panenku, která kdy byla. Svoji firmu nazvali MATTEL - složeninou jména MATTson a ELliot. Mattel se rozrostl z velmi prosperující malé firmy do obchodního gigantu. 

V polovině 50. let si Ruth při návštěvě Švýcarska koupila německou panenku Lilli, která byla prvně vyrobená v roce 1955. Byla oblečená podle jedné známé postavy z příběhů, jaké vycházely v německých novinách Bild. Lilli byla vyrobená z tvrdého plastu a měla boty a náušnice. Byla dostupná ve dvou velikostech, 11 nebo 7 palcích. Měla dlouhé vlasy zapletené do copu a dalo se na ní sehnat spousta šatů a modelů. Právě Lilli je tou panenkou, která inspirovala Ruth Handlerovou, aby vytvořila panenku Barbie. 

Winter dream BarbieRuth věděla, jak by měla její Barbie vypadat. S pomocí techniků a inženýrů z Mattelu se narodila první Barbie. Ruth potom najala módní návrhářku Charlotte Johnsonovou, aby vybavila šatník pro Barbie. 

V roce 1958 získala Barbie patent. Byla to panenka, jaká v těch letech neměla obdoby. Byla ohebná, souměrná a krásná, a to všechno při výšce 11 palců (tj. necelých 28 cm). 

Papírové panenky té doby měly vyklidit místo pro třídimenzionální krásku s garderóbou nepřekonalené kvality. Ruth a Elliot pojmenovali novou panenku podle svojí dcery, Barbie. Brzy na to vznikla také druhá postavička, přítel panenky Barbie, kterého manželé Handlerovi pojmenovali podle jejich syna, Ken. 

V roce 1959 si Barbie našla cestu na přehlídku hraček v New Yorku, kde ale byla chladně přijata od obchodníků s hračkami. Přišlo jim příliš riskantní nakoupit a prodávat Barbie, protože byla úplně jiná než v té době oblíbené panenky. Po uvedení Barbie do obchodů byla veřejnost jiného názoru. V roce 1960 se změnila móda a objednávky do firmy Mattel se jen hrnuly. Během deseti let nakoupili lidé panenek Barbie za 500 miliónů dolarů. 

Barbie prošla za ty roky mnoha změnami a řídila se módními trendy jak v oblékání, tak i v úpravě vlasů a líčení. Je obrazem historie oblékání od doby, kdy byla uvedena na trh hračekŽivé Barbie:


Jako slavní :

Angela Merkel


Cindy McCain


Angelina Jolie


Lady Gaga
Lady Gaga Barbie dolls

Lady Gaga Barbie Doll Hello Kitty

Lady Gaga Barbie Doll button hair

Lady Gaga Barbie Kermit coat

Lady Gaga Barbie bow hair

Lady Gaga Barbie Doll mummy wraps


Lady Gaga Barbie Doll purple hair

Twilight


Gwen Stefani


Chistina Applegate


Ina Müller

15. prosince 2010 v 10:18 DÁMY

Ina Müller (1965) je německá zpěvačka s nezaměnitelným hlasem.

Moje oblíbená :

www.scarychild.blog.cz


Berlín, má láska !!

5. prosince 2010 v 9:17 NĚMECKO
Na Česká televizi jsme mohli vidět tyhle dva super pořady o hlavním městě Německa, Berlíně.


O lidech, kteří šli z Česka do Německa....
O metropoli Berlín......
Viel Spaß :DDDD


d
www.scarychild.blog.cz

Oscarovo výročí

5. prosince 2010 v 9:08 LITERATURA
Dne 30.11.2010 bylo 110. výročí od smrti spisovatele Oscara Wildea.....

1854-1900
k
www.scarychild.blog.cz

Šperkařka Zdena Zingopi představila svoji kolekci

5. prosince 2010 v 9:05 MÓDA

www.moda.cz
www.scarychild.blog.cz