Leden 2011

Bill Kaulitz z Tokio Hotel jako model

31. ledna 2011 v 16:34 MÓDA
Stern 3

www.scarychild.blog.cz

Stern 7

Marilyn Manson a jeho nový look ! a "Helden von Morgen"

31. ledna 2011 v 16:22 HUDBA
Ano i takhle může vypadat zpěvák Marilyn Manson -- :)

Marilyn Manson se zúčastnil jako poradce v rakouské hud.soutěži "Helden von Morgen"
www.scarychild.blog.cz

Muž či žena ?

30. ledna 2011 v 17:50 MÓDA
Čas od času se ve světě módy objeví nová senzace. Po hubené Twiggy v 60. letech, vysportovaných topmodelkách z let osmdesátých či po chlapecké postavě Kate Mossové se raketovou rychlostí na výsluní dostal devatenáctiletý srbský model Andrej Pejic. Pozornost poutá svým ženským až andělským vzhledem.

Australský model srbského původu Andrej Pejic na přehlídce J. P. Gaultiera
Australský model srbského původu Andrej Pejic na přehlídce J. P. Gaultierafoto: Imaxtree

Jen máloco dokáže překvapit a šokovat, svět otupěl pod náporem pokusů o něco zbrusu nového, co se stejně ukáže jako kopie něčeho, co už tubylo. Ovšem výjimky potvrzují pravidlo.
Při pohledu na módnífotografienelze nežasnout nad čistou a andělskoukrásoutváře s dokonalými lícními kostmi.
Platinové vlasy, plné rty a rysy jsou záviděníhodné. Jemnost a delikátnost nové módní senzace mají však jeden zádrhel. Nejedná se totiž o dívku, jak se na první pohled zdá, ale o devatenáctiletého australského chlapce srbského

původu.
Australský model srbského původu Andrej Pejic na přehlídce Raf Simons

Australský model srbského původu Andrej Pejic na přehlídce Raf Simons
Andrej Pejic se raketovou rychlostí vyšvihl na výsluní, fotí s těmi nejlepšími fotografy, najímají sihonejvyhlášenější módní návrháři od Marca Jacobse po Jean Paula Gaultiera. Objevuje na stránkách magazínů jako Vogue či i-D.
Důvod je jasný, Andrej je prostě jiný, je to nová a originální senzace. Obsese štíhlým ženským tělem bez jakýkoliv křivek dostává zcela nový rozměr.
Tento chlapec s dívčí tváří vzbuzuje spoustu emocí a vyvolává mnoho otázek. Jeho andělský vzhled dokonale balancuje na hranici mezi pohlavími. Miluje líčení i podpatky, ne však proto, aby vypadal jako sexy dívka, vzdává tak podle svých slov hold umění elegantního oblékání.
Na dotazy ohledně své sexuality zásadně neodpovídá. Zdá se, že si užívá toho nejlepšího z obou světů. Dělení podle pohlaví ho vůbec nezajímá.

Australský model srbského původu Andrej Pejic na přehlídce J. P. Gaultiera

Australský model srbského původu Andrej Pejic na přehlídce J. P. Gaultiera
To Lea T, bývalá asistentka fotografa Ricarda Tisciho a současnámodelka, nikterak svou transsexualitu netají.
Lea se narodila v Brazílii jako syn slavného fotbalového hráče Toninha Cereza a v nedávné době ji proslavila celosvětová reklamní kampaň pro slavný francouzský módní dům Givenchy. Nepózovala však v šatech, ale představovala pánskou kolekci této značky. Pro francouzské vydání magazínu Vogue se nechala vyfotit nahá s obnaženými ňadry a decentně zakrytým penisem.

Transsexuální modelka Lea T pro Vanity Fair Italy


Transsexuální modelka Lea T pro Vanity Fair Italy

Jak se zdá, hranice se opět posunuly. Ředitel modelingové agentury Chadwick Models Matthew Anderson potvrzuje, že je Andrej Pejic skutečnou senzací a velkou hvězdou.
V současnosti patří mezi nejžádanější tváře světa, směle válcuje mužské i ženské kolegy, co se zakázek týče. Spojuje v sobě totiž to nejlepší z obou, krásné jemné rysy tváře, výrazné obočí, štíhlost, extra dlouhé nohy, sošná ramena. Vypadá skvěle v pánském obleku i v minišatech.
www.scarychild.blog.cz

Nový desing

29. ledna 2011 v 22:11 KONTAKT
Opět máme nový desing.Doufám že se vám líbí,protože ho vytvořila na mé přání má sestra.Její blog je ZDE .


Doufám že se vám líbí.

Terka

Salvatore Ferragamo - Fall Winter 2010/2011 Preview - Donna/Woman

29. ledna 2011 v 20:29 MÓDA

www.scarychild.blog.cz

Tyto modely se mi velice líbí, protože jsou nositelné a mají nádech minulého století, což je krásné !


Designérka obuvi Anastasie Radevich

22. ledna 2011 v 21:55 MÓDA
Anastasia Radevich ve své současné kolekci na jaro 2011 uvádí design bot vyrobených pomocí vláknové optiky světla. Samozřejmě, že na celém světě existuje mnoho módních designérů zabývající se stejnou technikou. Co však Anastasiu Radevich od ostatních designérů odlišuje je variace jejích stylů modelů obuvi. Proto se v dnešním článku zaměříme rovnou na její dvě kolekce. První bude kolekce Biofuture pro podzim a zimu 2010/2011 a hned za ní bude následovat nejnovější kolekce Kinetik pro jaro 2011.


foto_02_boty-Radevich


foto_03_boty-Radevich


Ve tmě zářící boty s podpatkem a platformou ze spletitých drátků. To je neobyčejně svébytná kolekce obuvi Kinetik 2011 Anastasia Radevich!

www.moda.cz

www.scarychild.blog.cz

Ten život je tvůj

19. ledna 2011 v 18:42 FILMOGRAFIE
Nedávno jste mohli vidět  v televizi na ČT2 nádherný film Ten život je tvůj (Die Zeit, die man Leben nennt ). V tomto rakouském melodramatu uvidíme silný příběh pianisty a také nádherné prostředí, kde se děj odehrává.

Hrají: Kostja Ullmann,H. Schönemann, F. Karl, K. Weitzenböcková a další. Režie Sharon von Wietersheimová


Mladý pianista Luca má namířeno k mezinárodnímu úspěchu, ale tragická autonehoda změní jeho život. Následkem zranění je Luca ochrnutý od pasu dolů a upoután na invalidní vozík. Přes snahy svého okolí upadá do tíživé deprese a v rehabilitační klinice se pokusí o sebevraždu. Život mu zachrání stejně paralyzovaný Roderick. Oba mladíci se přes úvodní averzi začnou sbližovat a Luca díky temperamentnímu a nekonformnímu Roderickovi nachází odhodlání se handicapu a z něho plynoucím úskalím postavit. Začne tak znovu objevovat chuť do života a posléze se odhodlá navázat na svou hudební kariéru, které se v depresích vzdal. Optimistické melodrama oslavující vůli žít naplno navzdory postižení se vyhýbá prvoplánovému sentimentu a usiluje o věrné vyobrazení překážek spojených s handicapem.

www.ceskatelevize.cz

www.scarychild.blog.cz

Jak smyslné :D Vicky Leandros a Ben Becker

17. ledna 2011 v 19:05 HUDBA


Ben Becker a Vicky Leandros

www.scarychild.blog.cz

Arde.cz

17. ledna 2011 v 18:32 MÓDA
TIP: Kožené diáře 2011

Luxusní dárky

Na internetové stránce arde.cz najdete mnoho nádherně elegantních kousků, které si zamilujete !!

www.arde.cz
www.scarychild.blog.cz


Exklusivní luxusní móda

Das jüngste Gericht 2008

14. ledna 2011 v 17:04 FILMOGRAFIE
Tento dobře vypadající rakouský film, není nadabován, ale v originále je stejně lepší, teda alespoň z traileru, posuďte sami :

hrají : Tobias Moretti, Silke Bodenbender,Christoph Waltz....

www.scarychild.blog.cz

Das Alles Ist Deutschland :DD

14. ledna 2011 v 16:57 HUDBA

Je prostě dokonalá :D

Verze od Die Prinzen


Verze od Fler und Bushido: klik na odkaz , super verze:www.scarychild.blog.cz


Módní kolekce Wunderkind chutná po sladkých višních a voní po květinách!

14. ledna 2011 v 16:36 MÓDA
RTW kolekce Wunderkind pro jaro a léto 2011


Skutečně unikátní a pestrobarevnou kolekci pro jaro a léto roku 2011 namíchanou z ovoce a květů nám představil na Paris Fashion Weeku německý módní designér Wolfgang Joop. Ten se svojí značkou Wunderkind již od roku 2003 s úspěchem dobývá módní svět. S ovocnou kolekcí pro sezónu jaro a léto 2011 nepřišel sám. Nejdříve to byla Miuccia Prada v kolekci Prada pro jaro a léto 2011 s banány, poté Stella s citróny v kolekci pro stejnou sezónu. A s čím tedy přichází značka Wunderkind?

www.moda.cz

www.scarychild.blog.cz

Hermes- Fall Winter 10\11

13. ledna 2011 v 18:01 MÓDA

www.scarychild.blog.cz